Jung Min from SS501: *vytahuje z mrtvé chobotnice klíče* Promiň, chobotnice...Fůůj, bléé...Aaah, to strašně smrdí!
AAA
REKLAMY PIŠTE SEM!! Kdo nenapíše REKLAMU SEM, okamžitě MAŽU! Už mě to ŠTVE!
Wanna be my aff...?? CLICK HERE!! /!!!ŽÁDNÁ NOVÁ SBÍ NEBERUU!!!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lddxnbC2KZ1qzyw38o1_500.gif

Duben 2010

Co víš o Laistrygonech..??

30. dubna 2010 v 23:28 | Petushenka with Danny |  *ZAJÍMAVOSTI*

Laistrygonové

http://www.ungafakta.se/grekiskmytologi/manniskorna/bilder/odysseus/laistrygonerna.jpg
Laistrygonové (latinsky Laestrygones) jsou v řecké mytologii národ obrovských divokých lidožroutů.
Když se ithacký král Odysseus vracel z trojské války, dostal se na ostrov Sicílie a přistál se svými dvanácti koráby na západním pobřeží. Tam ho čekalo velké nebezpečí a zkáza.

Laistrygonové byli národem lidožravých obrů, jejichž náčelník či král Antifatés přes veškerou opatrnost Odyssea a jeho druhů přepadl námořníky a jednoho hned zabil a nechal připravit k jídlu.

Odysseus připlul k ostrovu s dvanácti koráby, které obři hned vyhledali a zasypali je kamením, aby lodě nebyly připraveny k odplutí. Potom obři sešli dolů na pláž a dál zabíjeli lodníky a chystali hostinu.

Odysseovi se podařilo zachránit jedinou loď s malým zbytkem lodníků, kteří si oddechli až daleko na volném moři a děkovali za svou záchranu.

Zdroj textu : ZDE

Co víš o Satyrech..??

30. dubna 2010 v 23:23 | Petushenka with Danny |  *ZAJÍMAVOSTI*

SATYROVÉ

: Satyrové se objevili v mnoha filmech, napři.: Percym Jacksonovi - Zloděj blesku a i v prvním díle Narnie...
http://www.newanimal.org/tumnus_faun_satyr.jpg
Wiki :
Satyr (latinsky Satyri) je v řecké mytologii synem boha Herma nebo Siléna.

Satyrové jsou zařazováni mezi polobohy, spíše však mezi horské a lesní démony. Byli průvodci boha vína Dionýsa, také bývali v družinách boha Pana. Zobrazováni jsou většinou jako napůl člověk a napůl kozel, s kučeravými vlasy, špičatýma ušima, tupým nosem, s růžky, oháňkou a kozlíma nohama.

V pozdější době se tato podoba zjemňuje.

Byla to nezvedená veselá cháska, pohybovali se ve skupinách, milovali víno i všelijaké jiné požitky, byli prostopášní, pronásledovali nymfy, tančili a provozovali hudbu, zejména na flétnu, sýrinx, dokonce i dudy. Uvádí se, že byli v podstatě zbabělí.

V mytologii jsou většinou ztotožňováni s mužskou sexuální silou, v řeckém a římském umění jsou často zobrazováni s erekcí. XD
Bývali viděni i jako pastýři stád. K lidem nebyli právě vstřícní, přepadali pastýře a strašili poutníky.

Podobali se jiným lesním polobohům - Silénům, se kterými se dobře snášeli.

Pojmenování satyrů je původem řecké, s latinskými satura či satira určitě nijak nesouvisí, takže slova satira a satyr příbuzná nejsou. Ale to je vše, co se o výrazu satyr dá vyčíst v etymologických knihách.

Původ tohoto řeckého slova je nejasný. Jisté ale je, že takříkajíc kozí zjev těchto řeckých mytologických bytostí, s jejich růžky, kopyty i ocasy, dal vzniknout představě našich předků o čertech. Čeští čerti i v současných filmech vypadají vlastně stejně jako řečtí satyrové.

Satyr je v Českém etymologickém slovníku definován jako "prostopášná mytologická bytost v lidské podobě se zvířecími znaky" a jak dodává Slovník spisovného jazyka českého obrazně také "velmi smyslný člověk".

Zdroj : ZDE

Co víš o Polyfémovi..??

30. dubna 2010 v 23:15 | Petushenka with Danny |  *ZAJÍMAVOSTI*

POLYFÉMOS


Polyfémos, syn Poseidonův, byl jednooký obr a jeden z největších protivníků reka Thésea. Théseus ho sice zabil, ale Polyfémův otec Poseidon ho navěky proklel. Poté co Theseus zemřel, nemohl
překročit řeku Styx a dostat se do hádovy říše mrtvých.

Polyfémos byl kyklop obrovské síly. V ruce s třemi prsty třímal kyj větší než on. Jediné místo, kde ho bylo možno zranit, bylo jeho oko.

Jeho řecký název zněl Πολύφημος. Matkou Polyféma byla údajně nymfa Thoósa. Polyfémos vystupuje v několika řeckých bájích.

Zdroj textu : ZDE

Co víš o Kerberovi..??

30. dubna 2010 v 23:09 | Petushenka with Danny |  *ZAJÍMAVOSTI*

KERBEROS


http://sendvic.gdi.cz/2006/fototeam/teamfoto_028.jpg
Kerberos Κέρβερος latinsky Cerberus je trojhlavý pes, který střeží vchod do podsvětí a nikoho z něj nepustí. Podle jiných představ střežil především podsvětí před vstupem živých.

Bývá zpodobňován s třemi hlavami, dračím ohonem, na hlavách má místo srsti hady. Později se mu připisovalo i sto hlav, jedovatý dech a množství hadích hlav na šíjích.

Kerberos spatřil světlo světa jenom jednou, a to když ho vyvedl z podsvětí Héraklés při plnění dvanáctého úkolu. Mykénský král Eurysthea požádal Hérakla, aby mu přivedl Kerbera. S pomocí bohů se Héraklés dostal do podsvětí, byl vlídně přijat samotným Hádem. Ten mu dovolil Kerbera chytit za podmínky, že to dokáže holýma rukama. Kerberos se zuřivě bránil, avšak po Héraklově silném stisku slíbil poslušnost a následoval ho do Mykén. Když král Eurystheus spatřil strašného strážce podsvětí Kerbera, padl před Héraklem na kolena a prosil, aby příšeru odvedl zpět.

Jen Orfeus očaroval Kerbera svým zpěvem a Aeneas a někteří jiní vyvolenci, jimž bohové dovolili vstoupit do podsvětí, ho ukonejšili medovým koláčem.

Rodinné poměry
  • Matka: Echidna
  • Otec: Týfón
  • Sourozenci: Orthos, Hydra, Chiméra, Sfinx, nemejský lev a Skylla
Odraz v umění

Kerberos je zobrazen téměř na každém výjevu z Hádovy podsvětní říše. Nejlépe na vázové malbě z 5. stol. př. n. l., zvané Hádovo podsvětní království (dnes v Britském muzeu v Londýně).

Zdroj textu : ZDE

Kde se vzaly čarodějnice..???

30. dubna 2010 v 22:54 | Petushenka with Danny |  *ZAJÍMAVOSTI*

Kde se vzaly ČARODĚJNICE..??


http://www.obec-jaroslavice.cz/data/images/carodka3.gif
Magická Filipojakubská noc (též Valpružina noc nebo Beltine) se slaví od dávných dob v noci z 30. dubna na 1. května.

Jedná se o velmi starý a dodnes živý lidový zvyk a zvláštní svátek. Tuto noc se lidé schází u zapálených ohňů a slaví příchod jara. Na některých místech se staví májka.
Noc z 30. dubna na 1. května byla pokládána za magickou. Svátek se původně pravděpodobně slavil o úplňku, jenž byl nejblíže dnu, nacházejícímu se přesně mezi jarní rovnodeností a letním slunovratem. Lidé věřili, že tuto noc se čarodějnice slétají na čarodějnický sabat a skutečně je tato noc jedním z největších pohanských svátků. Lidé také věřili například v otevírání různých jeskyní a podzemních slují, ve kterých se daly nalézt poklady. Hlavním úkolem tohoto starého lidového svátku byla oslava plodnosti.

Ochrana pomocí ohně

Na ochranu před čarodějnicemi (původně před zlými duchy a démony obecně, čarodějnice jsou až výsledkem inkvizičních procesů) se na vyvýšených místech zapalovaly ohně. Postupem času se z těchto ohňů stávalo "pálení čarodějnic". Zapalovala se smolná košťata a vyhazovala se do výšky. Popel z těchto ohňů měl mít zvláštní moc pro zvýšení úrody. Někdy se rozhrnutým popelem vodil dobytek k zajištění plodnosti, jindy se přes oheň skákalo kvůli zajištění mládí a plodnosti.
Zvyky a tradice českých vesnic vychází přímo z pohanství, oslavy přírody jsou ale silně ovlivněny křesťanstvím, které se snaží pohanství vykořenit. Podobný svátek se slaví v mnoha jiných evropských zemích (Slovensko, Skotsko, Irsko, Wales, Švédsko, Finsko, Polsko, Německo). Různé země označují tento svátek různými jmény.

http://fudge.logix.cz/gimg/carodejnice.jpg
....XD
Zdroj textu : ZDE

Jonas Brothers si hráli na BEACH BOYS..!!

30. dubna 2010 v 22:42 | Petushenka with Danny |  News

Jonas Brothers si hráli na BEACH BOYS..!! XD

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/12/23-End%20of%20Month/jonas-brothers_mancrush.jpg
Velký rozruch způsobili Kevin, Nick a Joe Jonasovi minulý pátek na pláži San Pedro v Californii. Najednou se tam totiž objevili i s hudebními nástroji a celým štábem a začali natáčet další epizodu do svého seriálu.

"Budeme jako Beach Boys," smál se Nick a měl přitom na mysli legendární americkou kapelu ze sedmdesátých let minulého století. Prozradil pak ještě, že v jedné scéně nesou všichni tři obrovský surf, na kterém je nakreslená kytara.

Jonas Brothers na pláži zahráli i jeden ze svých hitů, který se v seriálu objeví a našli si také čas na pokec s fanoušky a rozdávání autogramů.

"Nick vypadal opravdu sexy v tom černém tílku," svěřila se jedna fanynka a znechuceně dodala: "Ale jen do té chvíle, než se začal dloubat v nose! To nedělá ani moje malá sestra!"

Joe měl skvělou náladu a s roztaženýma rukama předváděl Kate Winslet v megafilmu Titanic. Kevin okamžitě po natáčení popadl surf a pádil do vody! Surfování totiž miluje.

Zdroj textu : ZDE

Anastacia se po třech letech rozvádí s bodyguardem..!!

30. dubna 2010 v 19:21 | Petushenka with Danny |  News

Anastacia se po třech letech rozvádí s bodyguardem..!! x( 

http://www.am-ende-des-tages.de/g/070329-s-oliver-anstacia/s-oliver-anstacia-0007.jpg
Zpěvačka Anastacia se rozvádí. Žádost o ukončení manželství s Waynem Newtonem podala tři roky po svatbě. V žalobě o rozvod přitom uvádí neslučitelné rozdíly manželů, které brání dalšímu pokračování v zákonem posvěceném soužití. 

Jednačtyřicetiletá zpěvačka si brala svého bodyguarda Newtona v dubnu 2007 v Mexiku. Rozvod podle všeho proběhne velmi rychle, protože dvojice spolu podepsala předmanželskou smlouvu a vyrovnání majetku tak bude velmi rychlé a snadné. Nemají ani žádné společné potomky.

http://www.abc.net.au/news/features/img/Entertainmentblog/2006/march/20060317anastacia.jpg
Anastacia se ovšem stále usmívá. Životní optimismus jí nechybí proto, že od dětství bojuje s vážnými chorobami. "Měla jsem rakovinu prsu, mám Crohnovu chorobu od třinácti let a mám srdeční chorobu. Pro mě je to normální a naučilo mě to smát se neštěstí. Některým věcem prostě nemůžete zamezit," věří zpěvačka.

Zdroj textu : ZDE

Iron Man 2: Downey a dvě sexy divy..XD

30. dubna 2010 v 14:13 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Iron Man 2: Downey a dvě sexy divy

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/06/ironman2.jpg
V dalším pokračování filmu Iron Man 2 se máme opět na co těšit. Dvě sličné ženy Scarlet Johansson a Gwyneth Paltrow budou sekundovat Iron Manovi v podání Roberta Downeyho jr. plného jízlivé ironie a černého humoru.

http://www.gossipboulevard.com/wp-content/uploads/2009/05/blog_img_2_scarlett.jpg
Druhý díl velmi úspěšného filmu Iron Man slibuje plno akčních scén a dobrou zápletku. V prvním snímku jsme se dozvěděli, že pod vrstvami železa se ukrývá mazaný vynálezce a úspěšný zbrojařský magnát Tony Stark v podání Roberta Downeyho jr. Když byla jeho totožnost odhalena, začali se o něj zajímat různé skupiny lidí, kteří chtěli jeho schopnosti využít.

Proto, jak už to u těchto filmů bývá dobrým zvykem, se do celé věci začne plést armáda Spojených států a chce naverbovat Iron Mana do svých služeb. Na druhé straně zuří boj konkurence v podobě Justina Hammera (Sam Rockwell), který byl vždy o krok pozady s prozíravějším Starkem. Nyní však nastává jeho chvíle a nabízí armádě výrobu vlastního systému vyzbrojení.

Třetím kohoutem na smetišti je potetovaný macho Ivan Vanko ruského původu. Záporňák Ivan, kterého hraje výborně Mickey Rourke, si chce navíc vyřídit i dávné křivdy, které mu způsobila Starkova rodina. K tomu mu mají asistovat dva elektrické biče, které lehce přetnout cokoliv co je železné včetně železného muže.

Na straně hlavního hrdiny stojí i nadále jeho oddaná asistentka Gwyneth Paltrowovou. Nováčkem v týmu je nesmírně sexy Scarlett Johansson, které ale nelze tak dobře věřit. Iron Man by se tak neměl nechat rozptylovat krásnou tváří, ale měl by být stále ve střehu a na pochybách.
http://turbo.inquisitr.com/wp-content/2009/12/Iron-Man-2_pst2_720.jpg

Režisér filmu Jon Favreau odmítl točit ve formátu 3D, jak je nyní v Americe dobrým zvykem. Herci se na své role pečlivě připravovali a tvůrci očekávají velký výdělek. Mickey Rourke se kvůli roli ruského kriminálníka podíval do moskevského vězení Butyrka a také pilně trénoval ruštinu.
Scarlett Johansson se na roli připravovala už šest týdnů před natáčením a prý se inspirovala sovětskou agentkou v podání Grety Garbo z komedie Ninočka. Sam Rockwell měl původně už v prvním díle hrát Iron Mana, ale nakonec se spokojil ve "dvojce" alespoň rolí jeho Downeyho protivníka.

Zdroj textu : ZDE

RUPERTA Grinta viděli při SEXU RODIČE..!!!

30. dubna 2010 v 14:05 | Petushenka with Danny |  News

Rupert Grint : "Při sexu mě viděli rodiče..!!"

Známe ho jako drzého zrzavého školáka Rona Weasleyho z filmu Harry Potter. Nyní se nám Rupert Grint (21) předvede jako sexuální svůdce v novém filmu Cherrybomb. Film ve kterém bude mít odhalené sexuální scény už viděli i jeho rodiče.

Rupert Grint se vrhl na dospělé role, na které si budou muset zvyknout nejen jeho fanoušci ale i rodiče. V novém Rupertově filmu Cherrybomb hraje divokého teenagera, který experimentuje s drogami a krade auta. Ve filmu měl také poprvé zkušenost se sexem a své první odhalené sexuální scény Rupert dokonce sledoval s rodiči.

Sledovat postelové scény s mými rodiči bylo pro mě utrpením

"Natáčení těch scén pro mě bylo zpočátku hrozné, byl jsem nervózní a styděl jsem se, ale to nejhorší teprve přišlo a to pozorovat to s mými rodiči," prozradil herec britským médiím.
"Bylo to doslova trýznivé. Scéna je sice vkusně udělaná, ale tohle není zrovna ten druh momentu, který byste chtěli sdílet s mámou a tátou. Když na onu inkriminovanou scénu došlo, všichni jsme seděli a nikdo nic neříkal, ani pak jsme o tom nemluvili, což se mi hodně ulevilo," přiznal Rupert.
Natáčení filmu Cherrybomb trvalo pouhé čtyři týdny, včetně zkoušek. "Natáčeli jsme 11 scén za den, to se s filmem Harry Potter nedá vůbec srovnat, tam jsme jednu scénu natáčeli celý den," přiznal Rupert.

http://ideagirlconsulting.files.wordpress.com/2009/07/harry-potter-and-the-half-blood-prince-daniel-radcliffe-emma-watson-rupert-grint.jpg

S filmem Harry Potter končí velký kus mého života

Poslední díl Harryho Pottera Relikvie smrti je rozdělen na dvě části a bude dokončen v červnu. V kinech tak první díl uvidíme už v listopadu. Další část pak na jaře roku 2011.
To bude tedy znamenat i konec dlouhé cesty pro Ruperta a jeho herecké kolegy Daniela Radcliffa a Emmu Watson. "Pracujeme na posledních dvou dílech více než rok. Je to už dlouho, ale pořád je to zábava. Je pravda, že to bude divné, až vše skončí, protože už nyní je to masivní součást mého života," svěřil se Rupert.

Další erotické scény ve filmech jen přivítám

A co když Rupertovi nabídnou roli ve filmu, kde budou další pikantní erotické scény? "Tyhle postelové scény, co jsem dělal, byly pro mě velkou zkušeností, příště tedy budu naprosto nebojácný, nebo budu alespoň méně nervózní, ale rozhodně se dalším rolím svůdníků nebráním."

Zdroj textu : ZDE

SAW VI..!!!!! Šest lekcí v zabíjení XD

30. dubna 2010 v 13:59 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

SAW VI : Šest lekcí v zabíjení..!!


http://blog.newsok.com/bamsblog/files/2009/10/Saw-VI.jpg
Skládačka je sice mrtev, ale jeho krvavý odkaz žije dál - a na nic netušící oběti čekají další zvráceně promyšlené pasti!
Úspěšná hororová série Saw pokračuje už šestou částí, ale zdaleka to neznamená, že by ztrácela na síle. Ba naopak - hororoví fanoušci se shodují, že Saw VI je jedním ze zatím nejpodařenějších dílů.

William Easton je zaměstnancem velké pojišťovací společnosti - a právě on se v tomto díle stal zajatcem Skládačky (respektive agenta FBI Hoffmana, který se za mrtvého Skládačku vydává a stává se novým strůjcem nástrah). Aby si William zachoval alespoň šanci na přežití, musí projít komplexem budov, plným smrtících pastí. V nich jsou uvězněni lidé, k nimž Williama pojí nějaký vztah, a on je tím, kdo musí rozhodovat o jejich životě či brutální smrti.

Druhou, neméně zábavnou dějovou linkou filmu je policejní pátrání po příčinách smrti skutečného Skládačky. Obě linie se vzájemně prolínají - a samozřejmě jsou doplněny nevídaným množstvím realisticky zpracovaných scén mučení a umírání.

Násilí ve filmu Saw je vůbec samostanou kapitolou. Už přechozí díly nastavily laťku v tomto ohledu hodně vysoko, ale Saw VI je pravděpodobně tím nejbrutálnějším dílem dosavadní série.

Nestyďte se, pokud nebudete schopni ustavičně snášet pohled na krev, vyhřezlé vnitřnosti a úchylné způsoby týrání; mnozí filmoví odborníci se totiž shodují na tom, že žádný natolik drsný film se v české distribuci v poslední době neobjevil.

http://www.pastapadre.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/10/SawVI001.jpg
Dononale zpracované obrazy utrpení ale určitě nejsou hlavním kladem filmu. Saw VI je totiž podařený i v tom, že k jeho pochopení a vychutnání (lze-li to u tohoto žánru říci) nemusíte nutně znát děj předchozích částí. Jistě, fanoušky série potěší různé odkazy na minulé díly, stejně jako sledování, zda scénáristé udrží děj příběhu tak, aby předchozím částem nijak neodporoval, ale Saw VI překvapivě funguje i sám o sobě. Stačí přistoupit na hru o tom, že u psacího stolu se o osudu jiných lidí rozhoduje mnohem snáz než v ponurém sklepení, a šestý díl Saw už vás sám vtáhne do děje a nepustí.

http://dietrichthrall.files.wordpress.com/2008/11/saw-doll.jpg
Brutální zábava, nabitá adrenalinem, a příběh plný nečekaných zápletek se rozjíždí od samého začátku filmu a své tempo si Saw VI udržuje až do konce. Na rozdíl od předchozích dílů končí tento snímek jen s minimem nezodpovězených otázek, a tak by se mohlo zdát, že už nebude důvod v sérii pokračovat. To se ale určitě nestane - všechna dosavadní pokračování tohoto hororu byla divácky mimořádně úspěšná a měla skvělé tržby, a tak se nepochybně můžeme těšit, že příští rok se objeví sedmý díl...

Zdroj : ZDELady Gaga NIKDY nebyla NORMÁLNÍ dítě..!!!

30. dubna 2010 v 13:51 | Petushenka with Danny |  News

Lady Gaga NIKDY NEBYLA NORMÁLNÍ DÍTĚ..!!


http://askmissa.com/wp-content/uploads/2009/08/lady-gaga.jpg

Zpěvačka Lady GaGa (23) připustila, že její dětství bylo poněkud divoké. 

Hvězda, která nedá na svůj divoký životní styl dopustit, se svěřila Ireland Online: "Moje máme je ta nejsilnější osobnost této planety. Moji rodiče vždy věděli, že jsem jiná, nebyla jsem normální dítě."

http://files.list.co.uk/images/2009/04/25/61124.jpg
"Mluvila jsem jinak a můj táta říkával, ať víc mluvím k věci. To teď dělám s mými texty. Je to vůlí, když dosáhnete takových věcí, když jste mladí. Moji rodiče mě moc podpořili." 

"Věřím ve fascinující životní styl. Jsem okouzlující žena, ale to nemá nic společného s penězi. Tohle všechno jsem byla i předtím bez kamer. Můžete být v budoucnu kým chcete, jen si za tím musíte jít.
Mějte představu a každý den svého života berte jako součást velkého projektu," promluvila Lady Gaga.

http://images.starpulse.com/news/media/Lady-Gaga-jet-1.jpg
Zdroj textu : ZDE

Lil Wayne OPĚT porušil zákon..!!

30. dubna 2010 v 13:46 | Petushenka with Danny |  News

Lil Wayne OPĚT PORUŠIL ZÁKON..!!

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/10/16-22/LilWayne_115606_08062008.jpg

Další obvinění padá na hlavu uvězněného rapera Lil Waynea! Tentokrát ho však žaluje člověk, který byl donedávna jeho přítelem - hudební producent Jim Jonsin!

Toho už totiž přestalo bavit, že Dwayne Carter Jr., jak se zpěvák jmenuje vlastním jménem, mu doteď nezaplatil jediný cent z peněz, jež vydělal na songu Lollipop, který kdysi společně napsali a vyprodukovali!

Lollipop přitom vyhrál hudební cenu Grammy a byl dlouhou dobu nejhranějším songem všech světových rádií, takže peněz vydělal opravdu hodně.

A Jim to má dobře spočítané. "Pan Jonsin se s mým klientem soudí o půl milionu dolarů," prozradil Waynův právník.

Ten navíc dodal, že raper nemá problémy jen kvůli songu Lollipop: "Čelí také obvinění, že nelegálně zremixoval hit Once od zpěvačky Karmy-Ann Swanepoel!" Lilu Waynovi dodržování zákonů moc nejde! :-(


Rob Pattinson říká, že zasnoubění s Kris Stewart je blbost..!!!

30. dubna 2010 v 13:39 | Petushenka with Danny |  News

Rob Pattinson : "Zasnoubení s Kris je blbost..!"

http://annehelenpetersen.files.wordpress.com/2009/09/vf-outtakes-robert-pattinson-and-kristen-stewart-2806759-460-576.jpg
Rob už má plné zuby drbů, které se v poslední době kolem něj a Kristen objevují a dost ostře je vyvrátil...
Fámy o údajném zasnoubení vznikly poté, kdy byl Rob přistižen paparazzi, jak obíhá starožitnictví v Maďarsku (natáčel tady film Bel Ami) a okukuje tamní šperky. V jednom pak starožitný kousek opravdu zakoupil a novináři usoudili, že je to určitě zásnubní dárek pro Kristen.
Dárek pro Kristen to sice byl, ale ta ho od Roba dostala k narozeninám, které za ním přijela do Maďarska oslavit.
Nicméně fáma byla na světě a táhne se s nimi do teď a to v jaké póze se nechali nafotit pro časopis Harper's Bazaar, tomu také moc nepomohlo.

Dalo se tedy čekat, že když se na to novináři zeptali Roba už asi postopadesáté, neudržel se a podrážděně vyštěkl: "Vážně by mě zajímalo, kdo na takovou blbost přišel! Chápu, že by si to fanoušci přáli, ale tak to prostě není!"

Když se trochu uklidnil, dodal, že si Kristen velmi váží a má ji rád, jako přítelkyni i jako kolegyni, se kterou je zážitek pracovat. "Moc bych si ale přál, kdyby nám novináři dali trochu volnosti a nevymýšleli si příběhy, které nemají se skutečností nic společného" dodal smutně.

Zdroj textu: ZDE

Kick Ass

29. dubna 2010 v 21:28 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Kick Ass..

Ohh Yeahh!! A je to tady...hih <3
http://fandangogroovers.files.wordpress.com/2010/03/kick-ass.jpg

Varování: Být superhrdinou může poškodit vaše zdraví! Naprostá úleťárna natočená podle stejnojmenného komiksu je nadupaná akcí, drsnými fóry, vtipem, ironií a hustě černým humorem! Budeš z toho šílet a tví předci plakat! Tolik mrtvol a stříkající krve nebylo na plátně od dob Kill Billa!

Tak hlavně nezapomeň: je to silná nadsázka! A nechybí ani lovestory! Navíc do toho 2x zahrají The Prodigy!

Vo co go: Dave má romantický sen: nakopat zadek všem zločincům. No jo, a proč vlastně ještě nikoho nenapadlo stát se superhrdinou? Možná proto, že jsou k tomu potřeba superschopnosti a pár superudělátek. Ale Dave si pořídí neforemný obleček, dá si přezdívku jako správný hrdina a vyráží do ulic páchat dobro! Při prvních pokusech si sice nabije čumák, ale časem techniku vypiluje! A dokonce zjistí, že stejný nápad mělo i pár dalších!

Perlička: Aaron kvůli filmu musel zhubnout a přestat cvičit, aby na něm zelený kostým trochu visel. Neměl to být žádný nabušený superhrdina! A tak se každý den vyvalil na gauč a cpal se sušenkami.

V kinech od: 6. května

Zdroj textu : ZDE

Nikki se znovu otáčíí xD

29. dubna 2010 v 21:19 | Petushenka with Danny |  *FUNNY*

Nikki Reed se stále a znovu otáčí xD

Tato animka je už druhá v pořadí, kde se Nikki otáčí, tektokrát bez klouboučku x(

http://api.ning.com/files/5Tx-IJjgpulyV-yWUhyoqxrp1zX-PGDgnQAd*lrdf5vppfmHTKWVsMwDrrnoZ6OQy130UaHXnSM-7bCY0Vze0qDYdlNVsoE-/260pv1i.jpg.gif

Jinak bezva a good fotešška <3 8-D

Zdroj foteššky : ZDE

Anim z Eclipse!!

29. dubna 2010 v 21:16 | Petushenka with Danny |  *COOL*

Anim z Eclipse..!!

Tento anim je z bojové scény na závěru Eclipse...
Bezva cool animka <3 Kláásní vlkodlaci <3


http://api.ning.com/files/1HFic7lMDlWMLKu2vdSOS8xVc2UFRVNU0OnNAAT5K32ZUBvxRtWy7Rg6RnWpBQBhsSZbrq-c4jKlojQS*Sq0WAV7m2sWOM7R/4.gif

Zdroj animky a informacíí : ZDE

Povedená fotešška z Breaking Dawn od fanoušků Twilight ságy..!!

29. dubna 2010 v 21:06 | Petushenka with Danny |  *COOL*

Povedená fotešška z Breaking Dawn od fanoušků Twilight ságy..!!

Opravdu povedená fotešška od fanoušků Twilight...Tato fotka je z Breaking Dawn(Rozbřesk)...<3

Opravdu krásnáá!

Zdroj foteššky : ZDECool foteššška Eclipse !!! <3

29. dubna 2010 v 21:01 | Petushenka with Danny |  *COOL*

Bezvy Cool foteška z Eclipse!!!!

Premiéra filmu Twilight sága:Eclipse se nám blíží a zde je bezva cool tapetka a asi i oficiální poster z Eclipse....S Edwardem (Robert Pattinson), Bellou(Kristen Stewart) a Jacobem(Taylor Lautner)..! <3

I love it..<3Zdroj foteššky : ZDE

Twitter : Lindsay Lohan je HIV pozitivní...!!!!!

29. dubna 2010 v 19:47 | Petushenka with Danny |  News

Twitter : Lindsay Lohan je HIV pozitivní...!!!!!

http://www.hissandpop.com/celebrities/l/lindsaylohan/photos/lindsay-lohan-001.jpg
Válka mezi otcem a dcerou se přiostřuje a neshody mezi Michaelem Lohanem a Lindsay (23, Vím, kdo mě zabil) jsou čím dál tím šílenější.

Přes média na sebe házejí špínu a obviňují se z všelijakých poklesků. Nejnovější bomba, která se nyní objevila na veřejnosti, byla zpráva na internetové síti Twitter. "Moje dcera je HIV pozitivní," napsal tam údajně otec divoké a problémové herečky.
Už v minulosti se Michael netajil tím, že je jeho dcera závislá na lécích a potřebuje profesionální pomoc, jinak jí hrozí smrt. Skutečně je však Lindsay pozitivní? A jsou jejich vztahy natolik vyostřené, že musí podobné informace sdělovat celému světu?
"Já to nepsal, na můj webový účet se dostal hacker, je to jeho práce. Už zjišťujeme, kdo je za to zodpovědný," hájí se Michael. Lindsay je přesvědčená, že podobnými útoky chce její otec vydělat peníze...

Zdroj : ZDE

Bezva den XD

29. dubna 2010 v 19:41 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

Bezva den xD

Čauky, čauky,
dneska jsem prožila docela normální den ve škole. Docela opruz...písemky...XD

Ale dneska doma to bylo úplně bezva. Přijdu domů...nejde proud, protože to hlásili, že od 7:00 do 15:00 nepůjde, ale ona šla v 14:10!!!!

Tak jsem si vlítla na net...tam jsem byla asi do 15:00...hih

A pak jsem si šla VEN na lavičku na dvorek, sluníííčko...teplííčko a ještě k tomu bezva knížka, co víc by jsem si mohla přáát?!??? XD

Dneska jsem k tomu dočetla super bezva cool knížku Percy Jackson : Moře nestvůr (jedničku této ságy už mám dávno přečtenou) a musím ještě dopsat ten obsah, to bude teda sakramentsky dlouhý obsah...hih XD

A jak jste prožili vy dnešní den...??? Napiště komentík (jestli chcete)...XD

Vaše adminka PETUSHENKA ... XD
----BIG BANG---


--- G-DRAGON ---http://media.tumblr.com/tumblr_llxzebrjJ21qj5nbc.gif

http://pics.livejournal.com/imheartsick/pic/0000q4r4