Jung Min from SS501: *vytahuje z mrtvé chobotnice klíče* Promiň, chobotnice...Fůůj, bléé...Aaah, to strašně smrdí!
AAA
REKLAMY PIŠTE SEM!! Kdo nenapíše REKLAMU SEM, okamžitě MAŽU! Už mě to ŠTVE!
Wanna be my aff...?? CLICK HERE!! /!!!ŽÁDNÁ NOVÁ SBÍ NEBERUU!!!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lddxnbC2KZ1qzyw38o1_500.gif

Duben 2010

Vokoun se po cestě ze zámoří aklimatizuje, rád by chytal až v sobotu

29. dubna 2010 v 19:34 | Petushenka with Danny |  News

Vokoun se po cestě ze zámoří aklimatizuje, rád by chytal až v sobotu

http://www.astrosport.cz/dokumenty/004006/vokoun_poster.jpg

Jedna z hlavních hvězd české reprezentace, brankář Tomáš Vokoun z Floridy, se trochu netradičně připojil k národnímu týmu. Zatímco výběr dorazil do Stockholmu z Prahy na turnaj LG Hockey Games až dnes, gólman číslo jedna pro mistrovství světa přímo z Ameriky přistál ve švédské metropoli už o den dříve a uvítal tým v lobby hotelu Globen.

29. 4. 2010 17:27 STOCKHOLM
Vokoun se však vyrovnává s časovým posunem, a proto místo večerního úvodního duelu se Švédskem, se chystá do branky až v sobotu proti Finsku. "Cesta byla samozřejmě náročná. Nemohl jsem spát, usnul jsem někdy v půl páté ráno. Určitě nastoupím až v druhém zápase. Od čtvrtka jsem nebyl na ledě, což je týden," řekl novinářům ve Stockholmu Vokoun.

"Mám vždycky větší problém se vracet do Evropy, než když letím do Ameriky. Je ale dost času, aby se to dalo do pořádku."
Sezona pro Floridu skončila 11. dubna, sám Vokoun naposledy chytal v zápasech ještě o pět dnů dříve proti Ottawě. "Zjistím až v příštích dnech, jak bude těžké se dostat do plné přípravy.

Samozřejmě jsem bruslil, ale určitě to nebylo, jako kdybych se připravoval s mužstvem v sezoně. Bude to chtít trošku času, abych si zvyknul na tempo i jiné velké hřiště, na kterém jsem dlouho nehrál," doplnil Vokoun.

Zatím netuší, zda by chtěl o víkendu odchytat oba zápasy. "Uvidíme, jak se budu cítit a jak bude vypadat všechno kolem. Domluvíme se s trenéry," doplnil třiatřicetiletý gólman. Pauzu přivítal, jak z hlediska fyzického, tak hlavně psychického odpočinku. "Sezona byla samozřejmě náročná i s olympiádou. Beru jako pozitivum, že byl prostor na odpočinek. Uvidíme, třeba je to důležitější než trénování."

Zatímco kouči Vladimíru Růžičkovi se schází spousta omluvenek kandidátů na mistrovství světa ze zdravotních i jiných důvodů, Vokoun je úplným opakem. "Byl jsme při olympiádě pevně rozhodnutý, že na mistrovství světa nepojedu. Ale když jsme potřetí za sebou nepostoupili s Floridou do play off, tak jsem změnil názor. Sezona by mi přišla hodně krátká. Já jsem se cítil výborně po hokejové stránce a nechtěl jsem sezonu končit bez nějakého vrcholu," popsal Vokoun důvody ke změně názoru.

V NHL byl s procentuální úspěšností 92,5 procenta třetí, přesto to Floridě na postup do play off nestačilo. Na olympiádě také ukázal svou formu, ale český tým nepřešel ve čtvrtfinále přes Finsko. "Člověk by si přál, aby sezona v NHL i olympiáda dopadly jinak, ale sport je takovej. Máme před sebou mistrovství světa, budu se snažit na něj připravit, jak nejlépe to budu umět. A když dostanu příležitost, tak budu podávat co nejlepší výkony," doplnil Vokoun.
Každé velké reprezentační akce si s přibývajícím věkem váží. "Čas nikdo z nás nezastaví a člověk si uvědomí, jak rychle běží. Musí si to užívat, mít radost z hokeje a té možnosti tady s těma klukama být, protože samozřejmě nikdo neví, co bude zítra," doplnil mistr světa z Vídně z roku 2005. K úspěchu si klade postupné cíle. "Jel jsem sem samozřejmě s tím, že bych rád nějaký úspěch udělal. To znamená hlavně dostat se přes čtvrtfinále, což už se nám nějakou dobu nepovedlo."

Nijak jej netrápí, že na světový šampionát pojede český tým pravděpodobně s méně zkušeným týmem než v minulých letech. "Na věci se dá vždycky koukat ze dvou úhlů, jeden je negativní a jeden pozitivní. Jsou tady mladí kluci, kteří hrají o šanci se ukázat skautům do NHL, do KHL, do Evropy. Bojují o angažmá, to je někdy víc než třeba někteří hráči, kteří by takovou motivaci už neměli," prohlásil Vokoun a věří výběru trenérů. "Určitě vybrali nejlepší hráče, které měli v tu chvíli k dispozici a je jen na nás, jak se mužstvo dá dohromady a jednotlivé jeho části budou fungovat."

Vokoun má jednoznačnou důvěru kouče Růžičky a dění kolem pětačtyřicetileté chytající legendy Dominika Haška v souvislosti s jeho nezařazením do reprezentačního výběru sledoval z povzdálí. "Je to spíš mediální věc. Já to beru jako hráč, byl jsem vybraný do určitého týmu a soustředím se na to, co se týká mě," okomentoval to Vokoun.

K Haškovi má velký respekt. "Já jsem samozřejmě kariéru Dominika Haška sledoval od dětství až pomalu do středního věku. Pro mě nebylo rozhodující, jestli by se mistrovství světa chtěl zúčastnit nebo ne, ať by tu byl, nebo ne," naznačil Vokoun. "Jsem dost starý a hraju dost dlouho na to, abych věděl, že jasného není nikdy nic. Všichni dostaneme na startu pomyslné číslo. Ale v hokeji a každém kolektivním sportu je všechno založené na tom, jak člověk hraje. Vím v tuhle chvíli, že mám důvěru trenéra a je na mě, abych si jí udržel a podpořil výkony."

Až zakončí svou závěrečnou misi v ročníku 2009/10, zamíří zpět do Ameriky za rodinou. Možná i přímo z Německa. "Manželka s dětmi zůstala v Americe, protože moje starší dcera chodí do školy, musí plnit školní docházku. Končí první týden v červnu, takže nebyla možnost to ani nějakým jiným způsobem řešit," podotkl Vokoun, který kvůli rodině o dřívějším konci sezony neuvažoval.

"Je to otázka tří týdnů. Rodina určitě trpí tím, jakou mám práci a hodně cestuju. Ale na druhou stranu potom mám tři a půl měsíce na ně, mám svůj vlastní program a můžu si ho upravit vzhledem k rodině a zase jim vyhovět," dodal Vokoun.

Zdroj : ZDE

Nikki se stále otáčí...XD

29. dubna 2010 v 14:53 | Petushenka with Danny |  *FUNNY*

Nikki Reed se stále otáčí a nasazuje si cool kloboušek..XD

Nikki Reed, kterou známe z mnoha bezva filmíku... např. TWILIGHT SÁGA, se na této animačce stále otáčíí s bezva cool kloboučkem....BEZVA animka <3

http://api.ning.com/files/5Tx-IJjgpun*HJWzE1K21G9rwXhlWVhmFdECS3Jjp0UkqGtq7qE6u4gTkgALVtNJsyuuPd9Lh8g1L72K*-5mvAsIVefpJ3Wa/el7cia.jpg.gif
P.S.: Na tuhle animačku jsem asi čučela 5 minut....hih XD

Zdroj animace (ostatní je moje..XD):ZDE

Princ z Persie - Písky času : Zajímavosti z natáčení

29. dubna 2010 v 14:39 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Princ z Persie - Písky času : Zajímavosti z natáčení

http://www.gacinema.cz/images_filmy/474.jpg

LOKACE - VYSOKÉ CÍLE

První natáčecí lokace filmu Prince z Persie: Písky času se nacházela ve výšce 2500 metrů nad mořem v horské vesnici Oukamiden v pohoří Vysoký Atlas, v níž žijí domorodí Berbeři. Herci a štáb se museli nejprve aklimatizovat, aby zde mohli natáčet náročné akční sekvence.

PÍSKY ČASU

Tvůrci filmu se na místě zvaném Little Fint nedaleko marockého Ouarzazate potýkali s častými nemilosrdnými písečnými bouřemi.

V TEPLE

V Maroku přesahovaly během natáčení teploty 38°C. V Marakéši byly postaveny dva obří klimatizované stany, jeden o rozloze fotbalového hřiště. V poslední den natáčení bylo neuvěřitelných 51°C.ˇŠtáb v průběhu natáčení spotřeboval 1 114 894 lahví vody.

VYSLYŠENO

Klasická upozornění na denních rozpisech během natáčení v Maroku: PROSÍME, NEDOTÝKEJTE SE PŠTROSA, KTERÝ SE DNES NA NATÁČENÍ OBJEVÍ nebo POZOR - V TĚCHTO MÍSTECH SE V OKOLÍ KAMENŮ A POD NIMI MOHOU NALÉZAT HADI A ŠTÍŘI. DBEJTE NA SVÉ BEZPEČÍ.

STAČÍ JEDNA VESNICE

V Maroku čítal štáb a herecký tým dohromady 1350 osob, z toho 800 místních. Plus zhruba pět stovek lidí, kteří na filmu pracovali během postprodukce, celkem tedy 1850 osob. To už je co říct!

http://www.filmolada.cz/upload/galerie/MAIN/cervenec%202009/prince1.jpg

CHLÁPEK PŘES HADY

K vyčištění natáčecích lokací od zmijí a štírů byl najat jeden z Maročanů. Nebylo těžké si ho všimnout - nosil tričko s nápisem "Chlápek přes hady". :-)

DETAILY, DETAILY...

-Pro natáčení filmu bylo vyrobeno dvacet různých verzí dýky, v níž se ukrývají Písky času - od "hrdinské" varianty, vyrobené z oceli, až přes její latexové napodobeniny, určené pro natáčení kaskadérských scén.

HRA S ČÍSLY

Kulisy Alamutu byly vystavěny kolem skutečných, 700 let starých zdí vesnice Tamesloht. Pro jejich stavbu bylo třeba 50 km lešenářských trubek a 400 tun sádry, se kterými pracoval konstrukční tým 350 lidí. Pestrobarevné fresky a nástěnné malby, kterými jsou kulisy zdobeny, vznikly za sedm týdnů. Kulisy pro východní bránu Alamutu si vyžádaly 3000 dřevěných desek, 21 km dřevěných latí a 40 tun sádry. Jejich stavba trvala jen 14 týdnů.

OZBROJENÝ A NEBEZPEČNÝ

Zbrojíř Richard Hooper se svým týmem vyrobil 3500 různých kusů výzbroje.

KOSTÝMY

Jelikož bylo třeba pro potřeby natáčení navrhnout a vyrobit více než 7000 kostýmů, překonala tak kostymérk Penny Rose Piráty z Karibiku. Pláště, které v roli šejka Amara nosí Alfred Molina, byly vyrobeny z indických prostěradel, sešitých k sobě. Jejich třepivého vzhledu bylo docíleno tím, že se po látce přejíždělo struhadly na sýr. Jiné kostýmy byly pro změnu opotřebovány tak, že je kostyméři vhodili do míchačky na beton, do níž bylo přisypáno kamení.
http://www.cervenykoberec.cz/wp-content/gallery/prince_of_persia/jake-gyllenhaal-and-gemma-arterton-prince-of-persia-the-sands-of-time-movie-image.jpg
Zdroj : ZDE

Logan Lerman a jeho cool TAJEMSTVÍ!!

28. dubna 2010 v 18:07 | Petushenka with Danny |  News

Logan Lerman : "Moje cool tajemství!"

http://www.n24.de/media/import/dpainfoline/dpainfoline_20080604_10/Logan_17951686originallarge-4-3-800-0-414-2000-1910.jpg
Bravo si vzalo na mušku hvězdu filmu "Percy Jackson: Zloděj blesku" Logana Lermana (18) a zjistilo, co je zač a bez čeho nedá ani ránu!

1 Tvrdá konkurence!

I hvězda seriálu "The Vampire Diaries" Steven R. McQueen (21) chtěl hrát Percyho Jacksona. Logan byl ale lepší a roli mu prostě vyfoukl.

2 Nespokojenost!

I když si miliony fanynek získal svým sladkým a sexy úsměvem, sám se svým obličejem není vůbec spokojený! "Hrozně mě štve můj ,babysmile' - právě kvůli němu si spousta lidí myslí, že jsem mladší!"

3 Chci do kasina!

"Tak jsem oslavil osmnáctiny - a co má být! Do kasina mě stejně pustí až za čtyři roky!" Takhle v klidu okomentoval Logan oslavu své "dospělosti"!

4 Pozor! Zvláštní hlášení...

Máme pro tebe informaci, kterou bys jako správný fanoušek měl/a vědět: I když je na Twitteru několik profilů s Loganovým jménem, ani jeden z nich není pravý! Na Facebooku a MySpace svůj vlastní účet ale má!

5 Jedině Avatar!

I když z Logana šílí holky po celém světě, on sám má taky svoje oblíbence! "Jsem velkej fanoušek Avataru! Když jsem byl s kámošem na jeho premiéře v L. A. a viděl tam tolik megahvězd na červeném koberci, byl jsem z toho úplně hotovej!"

6 Cože, Němec?

Že má nová hollywoodská hvězda německé kořeny, ví jen málokdo (příjmení Lerman je od německého Lehrmann). V roce 1915 založili jeho předci medicínskou firmu v Berlíně! Až po druhé světové válce emigrovali do USA!

http://cdn.buzznet.com/media/jjr//2009/08/logan-lerman/logan-lerman-percy-jackson-04.jpg

7 Holka snů?

Co se toho týká, má Logan jasno! Všechny jeho požadavky splňuje herečka Rachel McAdams (31), kterou znáš třeba z filmů "Protivný sprostý holky", "Zakletý v čase" nebo "Sherlock Holmes"! "Je tak nádherná! Když jsem ji jednou potkal v restauraci, byl jsem z toho tak mimo, že jsem se nezmohl ani na slovo!"

8 Filmové role

Než si zahrál svoje průlomové role, objevil se třeba ve filmu "Hoot" (2006), kde hrál po boku dvacetiletého herce Codyho Linleye, známého hlavně ze seriálu Hannah Montana.

9 Hustý!

I když je Loganovi teprve osmnáct, už třikrát vyhrál cenu Young Artist Award za nejlepšího herce! A co na to říká? "Je to mazec! Sám si to ani neuvědomuju! Vždycky mi to dojde, až když mi to někdo připomene!"

10 Zapni mozek

Máme pro tebe malou hádanku! Co mají Logan, jeho rodiče Lisa a Larry a sourozenci Lucas a Lindsay společného? Všichni mají iniciály L. L.

Zdroj : ZDE

Remember me

28. dubna 2010 v 15:34 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Nezapomeň ne mě - Remember me

http://4.bp.blogspot.com/_SkUIr3oOILU/S3LdwB_7m6I/AAAAAAAAMYw/D18UbyNwjho/s400/remember-me-2.jpg
Film vypráví o tom, jak Tyler chce se pomstít policejnímu šerifovi, a tak začne chodit s jeho dcerou, aby jí schválně zlomil srdce (dost netradiční způsob pomsty, připadá mi to jako největší blbost, ale co už, dejme tomu). Pak se samozřejmě Ally do něj zamiluje, spolu zažíjí spoustu krásného a hezkého, ale určitě všude existuje nějaké ale. 
http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/01/remember-me2.jpg

Příběh je hlavně o životě hlavního hrdiny filmu Tylera Hawkinse (Robert Pattinson), který se chce všemi způsoby lišit od ostatních. Nebo resp. nechce, ale liší se. Je to sice obyčejný, ale zároveň zvláštní typ hrdiny. Je to něco jako rebel, romantik, děvkař a naivka v jednom. Na začátku filmu se nemůžete rozhodnout pro jednu mo
žnost, s časem se ukáže, že má v sobě všechno. Tady bych asi musela zmínit samotného Roberta Pattinsona, který se proslavil hlavně rolí slavného upíra Edwarda v Twilight. Tímto filmem celému světu ukázal, že má navíc, a že může zahrát něco jiného, než citlivku upíra.

http://cdn2.team-twilight.com/wp-content/uploads/2010/01/RememberMeStill7-1024x680.jpg
Remember me se zdá být romantickou sladkou story, kdy podle traileru se jeden mladý pár dá dohromady, zamiluje se do sebe, a klasicky nebudou moci být spolu. Ono to pravda úplně není. Po dobu skoro celého filmu nevíte, co teda cítí Tyler. No a už aby bylo na čase, abych se zmínila o partnerce Tylera, Ally (Emilie de Ravin). Můžeme jí znát ze seriálu Lost, kde hrála těhotnou Clair. Co bych chtěla podotknout je fakt, že v tomto filmu partnerka "pana dokonalého" zas tak dokonalá (co se týče vzhledu) není. A to se mi na tom líbí. Divákovi to usnadní vidět tenhle film z více zevšedního pohledu. Což myslím, že je velké plus. Jak Pattinson, tak de Ravin v tomhle filmu vynikají. Možná kvůli scénáří to není zas tak velký výkon, ale povedlo se jím to. Také stojí za zmínku učinkováni Pierce Brosnan v roli táty Tylera - bohatého muže středního věku, který kašle na rodinu, a stará se jenom o práci. Asi nebudu to zbytečně rozvádět. Pierce Brosnan do filmu seděl dokonale, a jeho perfektní herecký výkon přidal filmu na bodech.

Obsahuje také vtipné hlášky, které v nejdojímavější chvíli vás rozhodí. Jako například hláška s kolama při dojímavé scéně konfliktu malých holek (kdo viděl, ví). No a co se týče hlášek poučných (které každý dobrý film obsahuje), ze začátku je to zdá se snaha o nějaký filosofický myšlenkový pochod, ale tím to končí. Pro diváka to zůstává nepochopitelné, a někdy vzhledem k filmu přebytečné. Pravou podstatu všech těch hlášek divák pochopí jenom ke konci snímku, kdy film nabírá ještě víc dramatičtější obrat, a začínáte si uvědomovat, proč ty všechny hlášky ve filmu vůbec byli. Tyler Hawkins totiž citoval Gándího "nezáleží na tom, jaké věci v životě děláte, hlavní je, že je děláte". Určitě něco takového. Každý si řekne k čemu to říká, to vůbec nesouvisí s filmem, je to zoufalý pokus o lepší film, který se tváří na víc, než doopravdy je.


Ale věřte mi, že posledních pár minut filmu stojí za to, abyste celý film tahle pofňukávali. Totiž přijde natolik nečekaný konec, že to každého v sále odrovná. Tak spontánní, směšný a přitom primitivní konec překvapí každého (a ne že ne). Až potom chápete podstatu všech přeblblých hlášek na začátku filmu, až potom chápete název filmu, a až potom vám dojde pravá podstata plakátu (teda aspoň mně došla až potom).


http://ewpopwatch.files.wordpress.com/2010/01/remember-me_300.jpg

Zdroj : ZDETwilight sága : Zatmění (Eclipse)

28. dubna 2010 v 15:03 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Twilight sága : Zatmění (Eclipse)

http://watch-the-twilight-saga-eclipse.com/wp-content/uploads/2010/03/THE-TWILIGHT-SAGA-ECLIPSE-Wallpaper-Fanmade-twilight-series-8931756-1024-7681.jpg
Originální název : The Twilight saga : Eclipse
Rok výroby : 2010
Země : USA
Režie : David Slade

http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/02/the_twilight_saga_s_eclipse04.jpg
Popis :
Celý příběh pokračuje ve třetím díle trilogie s poetickým názvem Zatmění (Eclipse). V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.
http://files.reni-twilight.webnode.cz/200000197-e181ee27c0/Eclipse-Meadow-eclipse-movie-9579196-544-358.jpg

Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...

a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.

Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...


http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/02/the_twilight_saga_s_eclipse15.jpg

Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.

Zdroj (z části): ZDE

A Hugh from Taylor Swift aneb jak se plní sny!!

28. dubna 2010 v 14:23 | Petushenka with Danny |  News

>A Hugh from Taylor Swift aneb jak se plní sny!!!<

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/11/08-15/Taylor-Swift-b03.jpg
Když se dva studenti rozhodli, že udělají všechno proto, aby je jednou objala Taylor Swift, všichni okolo si klepali na čelo...
Za svým bláznivým nápadem obejmout Taylor Swift a natočit o cestě za tímto snem dokument, si ale Michael Wekall a Ryan Leander z americké univerzity v Auburnu stáli.

Kluci pro to udělali fakt maximum. Založili internetové stránky www.ahugfromtaylorswift.com, oslovili rádia, založili skupinu na Facebooku, která už má několik tisíc členů a videa z tohoto dokumentu můžeš vidět i na youtube.com.

Kromě toho nechali natisknout spoustu triček s Taylor a odkazem na jejich web a poprosili svoje spolužáky, jestli by si je na sebe občas nevzali. Celé snažení se postupně začalo dostávat nejen do místních médií, ale po čase proniklo i za hranice Auburnu až k samotné Taylor.

A tak se jednoho dne stalo, že to co se zdálo na začátku nemožné, se proměnilo ve skutečnost a Taylor se s kluky přijela do Auburnu opravdu obejmout. Tím jim splnila nejen jejich sen, ale potvrdila především slova Michaela a Ryana, že obejmutí je to nejjednoduší a nejkrásnější gesto, které, pokud po něm toužíte, můžete dostat od každého.

Zdroj : ZDE

Justin Bieber chtěl být idolem..!!

28. dubna 2010 v 14:19 | Petushenka with Danny |  News

Justin Bieber : "Chtěl jsem být idol..!!"

http://socialbutterflies.files.wordpress.com/2009/10/justin-bieber.jpg
O tom, že se stane hvězdou talentové televizní show American Idol, snil kdysi Justin Bieber. Nemohl se ale přihlásit...

Soutěžícím totiž musí být víc než šestnáct let, a to Justinovi nebylo! Když letos šestnáctiny konečně oslavil, měl už podepsanou smlouvu s nahrávací společností Island Records, která ho objevila na internetu.

Šel by Justin do soutěže i teď, kdyby nebyl hvězdou? "Určitě! Já tyhle show miluju. Dívali jsme se s mámou na všechny kola American Idol a ona vždycky říkala, že až budu velkej, tak tam půjdu," říká zpěvák.

A ani ho prý nenapadlo, že by to mohlo být nějak jinak... Díky internetovému kanálu YouTube však bylo všechno rychlejší. "Stal jsem hvězdou ze dne na den, ale kdyby se to nestalo, stoprocentně bych se objevil v American Idol!"

>>>Na pláži Whale Beach v australském Sydney strávil Justin Bieber nedělní odpoledne. "Hráli jsme s kámošema americký fotbal, řádili ve vlnách a koukali po holkách. :o) Prostě super den," prozradil Justin.

Zdroj : ZDE

Green day - Rozhovor z Brava...!!

27. dubna 2010 v 15:51 | Petushenka with Danny |  News

 Green day - Rozhovor z Brava..!!

http://assets.nydailynews.com/img/2009/03/31/alg_green_day.jpg
BRAVO: Ahoj Billie Joe, vypadáš dobře ! Už jsme měli strach, že snad máš
rakovinu ...
Billie Joe: No dovol ! Kdo prdí, zdraví si tvrdí ... Takže žádná rakovina. Možná
vám ale Mike může vysvětlit jak tahle fáma vznikla ...
Mike: V září loňskýho roku jsme k desce "American Idiot" vydali dost hustou
tiskovou zprávu. V ní se rozplývá umírající fanda nad slavnou minulostí
Green Day. Samozřejmě to nikdo nepochopil. Měl to být vtip, přišlo mi to
jako dobrej nápad.
BRAVO: A co vaše texty na albu "American Idiot" ? Je to všechno vymyšlené
anebo se přece jen texty týkají vašich životů ?
Billie Joe: Je tam jeden opravdový příběh, a sice "Wake Me Up When September
Ends"... je to o tom, jak mi umřel táta v roce 1982 na rakovinu ...
Tré: Ostaní songy jsou vlastně příběhy fiktiního hrdiny, v kterým se každý z nás
trochu poznává. "American Idiot" je v podstatě první punková opera v
dějinách hudby. Je to legrační, vždyť první songy jsme nahráli jen tak z
hecu. Netušili jsme, jakej úspěch ta deska bude mít. Fakt neuvěřitelný.
BRAVO: Proč jste se vlastně nechali nafotit jako vězni ? Co to bylo za nápad ?
Mike: Protože do jednoho patříme za mříže ! Mám s tím zkušenosti. Strávil jsem
kdysi noc ve vězení, kde jsem měl vystřízlivět. Policie mě sebrala na
ulici, kde jsem totálně opilej usnul na chodníku... Ale to je pořád ještě
lepší než to, co se Billiemu přihodilo v Itálii. Taky byl totálně na mol -
jenže on usnul na hotelový chodbě a k tomu ještě nahej !
Billie Joe: No co ? Když je mi horko, tak se prostě svlíknu ! Bohužel mě kvůli
tomu taky zatkli, když jsem se v roce 1995 obnažil v Milwaukee na
pódiu. Druhej den jsem zaplatil pokutu 141,85 dolarů. O trochu
nepříjemnější bylo mí zatčení v lednu 2003. To mě zastavili
policajti sto metrů před mým barákem v Berkeley (Kalifornie). V krvi
jsem měl 1,8 promile alkoholu. Naštěstí jsem dostal jen zákaz
řízení. Od tý doby nepiju.
BRAVO: Vzpomenete si na nějaké trapasy ?
Billie Joe: Ani ne, snad jen že jsem na turné čúral opilej do svýho kufru... ale
to se mi už přece stát nemůže...
Mike: Jednou se mi zdálo, že mě Billie škrtí. Ve spánku jsem si tak sám vyrazil
zub.
Tré: Já jsem měl jednou pocit, že mi na koncertě začali hořet kalhoty, tak jsem
je rychle svlíknul. Ale nic se nedělo ... byl to jen pocit.
BRAVO: Není divu, když vás kapely jako Sum 41 nebo Good Charlote nazývají
svými idoly - když jste takový pošuci ...
Tré: To nejsou kapely, to jsou jen boybandy. S punkem nemají nic společnýho.

Zdroj : ZDE

Rihanna v nemocnici..!!!

27. dubna 2010 v 15:14 | Petushenka with Danny |  News

Rihanna v nemocnic!!

http://www.ultimate-rihanna.com/gallery/albums/Photoshoots/HQupdate/2essence/normal_rihanna_photo_002.jpg
Proč museli opět zasáhnout lékaři?
Drsný šok zažili minulý týden všichni fanoušci Rihanny! Zpěvačka poslední část koncertu ve švýcarském Curychu odzpívala v bolestech a když konečně akce skončila, ihned odjela se svým bodyguardem do místní nemocnice!

Co se stalo? "Její show je fyzicky velice náročná. Rihanna si při jednom tanečním prvku poranila žebro a protože jí to opravdu hodně bolelo, rozhodla se raději odjet k lékaři, aby se ujistila, že jí nehrozí žádné nebezpečí," vysvětlila zpěvaččina manažerka!

Rentgenové snímky z nemocnice naštěstí ukázaly, že nemá nic zlomeného a Rihanna tak mohla po dvou hodinách nemocnici opustit.

"Naražená žebra bolí dlouho, ale Riri se s tím popere, takže koncertní turné v ohrožení není. Jedeme dál, určitě se přijďte podívat," vzkázala ještě manažerka!

Zdroj : ZDE

Miley Cyrus & Demi Lovato - Holčičí den!

26. dubna 2010 v 17:31 | Petushenka with Danny |  News

Miley Cyrus & Demi Lovato - Holčičí den!

http://www2.pictures.gi.zimbio.com/Premiere+Walt+Disney+Pictures+Hannah+Montana+WheOVjJJV94l.jpg
Že jsou Miley Cyrus a Demi Lovato super kámošky, nikoho nepřekvapí. V šoku ale byli návštěvníci pláže u jezera Toluka v Californii, když se tam tyhle dvě Disney stars v neděli po obědě objevily.

Holky se totiž rozhodly, že si odpočinou od svých miláčků Liama Hemswortha a Joa Jonase a užijí si ryze holčičí odpoledne.

"Dopoledne jsme prošly pár obchodů, pak jsme zašly na skvělou čínu a odpoledne strávily u jezera," prozradila Miley a Demi dodala: "Jen jsme se opalovaly a kecaly o všem možném, bylo to super!"

Hvězdy si nechtěly orazit jen od svých kluků, ale také od práce, které mají obě teď až nad hlavu a často si neodpočinou ani o víkendech!

Demi například celou sobotu musela strávit na charitativní akci, kterou pořádal Disney Channel. "Dělám to ráda," svěřila se star a pokračovala: "Ale někdy jsem z toho opravdu moc unavená!"

Miley je na tom podobně: "Já teď hlavně žiju přípravou na Den splněných přání, který bude teď ve středu. Já budu akci moderovat a také tam zazpívám!"

Nedělní odpoledne tak holkám pomohlo nasbírat síly a inspiraci do dalších dní. "Odpočinek je důležitý a s Miley jsme na stejné vlně, takže to byl dokonalý relax," řekla ještě Demi.

Zdroj : ZDE

3. My ocenění

26. dubna 2010 v 17:24 | Petushenka with Danny |  *MY...*

3. My ocenění

Tak, toto je nejklásnější diplomek, který jsem kdy dostala. Je dokonce s my favourite movie "V Moci ďábla..""..hih :-D
A k tomu mi ho dala za bleskovku má best friendka BarUshenka..<3

Opravdu hezúúú diplomek. Thanks...<3

Timbaland feat. Katy Perry - If We Ever Meet Again

26. dubna 2010 v 14:57 | Petushenka with Danny |  *MUSIC*

 Timbaland feat. Katy Perry -  If We Ever Meet Again

Bestovní písnička....I Love it...<3
Whats somebody like you, doing in a place like this?
Say, did you come alone or did you bring all your friends?
Say, what's your name, what you drinkin,
I think I know what you're thinking.
Baby whats your sign?
Tell me yours, I'll tell you mine.
Say whats somebody like you, doing in a place like this?
(1, 2, 3, come on!)

I'll never be the same, if we ever meet again
Won't let you get away, say if we ever meet again
This freefall (ahh), got me so (ohh), kiss me all night
Don't ever let me go.
I'll never be the same, if we ever meet again

Oohh, oohh say if we ever meet again

Do you come here much? I swear I've seen your face before. (beforeee, yeah)
Hope you don't see me blush, but I can't help but want you more, more.
Baby tell me whats your story, I ain't shy and don't you worry.
I'm flirting with my eyes, wanna leave with you tonight.
Do you come here much? I gotta see your face some more.
Some more cause baby I,

I'll never be the same, if we ever meet again
Won't let you get away, say if we ever meet again
This freefall (ahh), got me so (ohh), kiss me all night
Don't ever let me go.
I'll never be the same, if we ever meet again

If we ever meet again, I'll have so much more to say. (if we ever meet again)
If we ever meet again, I won't let you go away. (if we ever meet again)
If we ever, ever meet again, I'll have so much more to say. (if we ever meet again)
If we ever, ever meet again, I won't let you go away.

I'll never be the same, if we ever meet again
Won't let you get away, say if we ever meet again
This freefall (ahh), got me so (ohh), kiss me all night
Don't ever let me go.
I'll never be the same, if we ever meet again

I'll never be the same, if we ever meet again
Won't let you get away, said if we ever meet again
This freefall (ahh), got me so (ohh), kiss me all night
Don't ever let me go.
I'll never be the same, say if we ever meet again

Miley Cyrus prozradila, co ji přitahuje na mužích

26. dubna 2010 v 14:37 | Petushenka with Danny |  News

Miley Cyrus prozradila, co ji přitahuje na mužích

http://www.aolcdn.com/red_galleries/miley-cyrus-rich-400a071807.jpg

Zpěvačka Miley Cyrus (17) říká, že ji nejvíc přitahují tvrďáci se smyslem pro dobrodružství. Musí být spontánní.

Hvězda The Hannah Montana v současné době randí s hercem Liamem Hemsworthem a dříve měla románky se zpěvákem Nickem Jonasem a modelem Justinem Gastonem. 

"Mám ráda spontánní muže, chlapy, kteří jdou s proudem, rádi chodí ven," říká zpěvačka. 

"Nejsem ten typ, kteří zůstanou na večeři u svíček. To je na můj vkus moc sentimentální. Mám ráda pláž. Ráda se chodím bavit ven a tak." 

Podle posledních zpráv je Miley do Liama hodně zamilovaná. Chtěla by se s ním usadit a neustále žertuje, že Miley Hemsworth je mnohem více sofistikovanější. 

Možná i z toho důvod se nemůže dočkat, až letos dovrší svých osmnáctin a bude si moci začít dělat, co chce. Třeba se vdát a nikdo jí v tom nebude moci zabránit.

Zdroj : ZDE

Těš se na Rande s hvězdou!

26. dubna 2010 v 14:21 | Petushenka with Danny |  News

Těš se na Rande s hvězdou!!!


http://www.chipandco.com/wp-content/uploads/2010/01/starstruck1.jpg
Stát se popovou hvězdou, nebo dát přednost lásce? Christopher se musí rozhodnout...
V premiéře filmu Rande s hvězdou (StarStruck), který odvysílá 1. května ve 12:30 Disney Channel, se seznámíš s Jessicou Olson (Danielle Campbell), která se se svou rodinou připravuje na návštěvu babičky v Los Angeles. Zatímco její starší sestra Sara je vášnivou fanynkou popového zpěváka Christophera Wilda (Sterling Knight) a doufá, že ho v L. A. alespoň zahlédne, mladší Jessicu slavný idol moc nebere.

Právě ona sama se ale krátce po příjezdu díky nehodě s Christopherem seznámí. Ten si během cesty do nemocnice uvědomí, jak příjemné je být zase po tak dlouhé době sám sebou. Mezi oběma navíc přeskočí jiskra jak hrom i přes to, že Christopher je zrovna zadaný. Poprosí ale Jessicu, aby jejich dobrodružství zůstalo tajemstvím, protože má strach, že jakákoli zmínka v tisku o nich dvou, by mohla zničit jeho úspěšnou kariéru.

Jejich společné fotografie se ale i přesto v novinách objeví a Christopher přátelství s Jessicou veřejně zapře. Čeká ho rozhodnutí, co je důležitější - zda být věrný sám sobě, nebo se stát filmovou hvězdou.


http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/09/sterling-knight-starstruck.jpg
Ve filmu se můžeš těšit i na další hvězdy Disney Channel a Disney XD jako třeba Brandona Mychala Smithe ("Sonny ve velkém světě") a Chelseu Staub ("JONAS"), Maggie Castle ("The Time Travellers Wife"), Dana O'Connoroa ("Malcolm in the Middle") a Beth Littleford ("I'm In The Band" a "Rules of Engagement").Neprošvihni Rande s hvězdou (StarStruck) 1. května ve 12:30
na Disney Channel
Zdroj : ZDE

1. Soutěžka : Co si myslí(říká) Piper....?? KONEC

25. dubna 2010 v 16:18 | Petushenka with Danny |  *SOUTĚŽE/DIPLOMY*

1. Soutěžka : Co si myslí(říká) Piper....??

Čauky, Čauky lidičky...
1. Soutěžka je tady a na téma : "Co asi říká(nebo si myslí) Piper..??

1. Tvoje jméno
2. Co si asi myslí(říká) Piper..
3. Kontakt na tebe - pokud chceš dát vědět..:-D (blog, e-mail..)
4. Co chceš na diplomek..??
5. Páčko

3 nejlepší dostanou diplomek, ostatní glitterku..PAC a PUSU vaše adminka PetuSHenka :-D

Amy MacDonald - Don´t tell me, That it´s over

25. dubna 2010 v 16:05 | Petushenka with Danny |  *MUSIC*

Amy MacDonald - Don´t tell me, That it´s over

Kláásný videjko, my favourite videjko, Amy je prostě skvělá .. :-)
Text :
Tell me why this world is a mess
I thought you always tried the best
Tell me what am I to do, maybe you should do it too
Tell me why they're sleeping alone
No house, nowhere to call a home
Tell me what I meant to see
Won't you stop preaching at me

And I wanna see what is all about
And I wanna live, wanna give something back

Don't tell me that it's over
It's only just begun
Don't tell me that it's over
Although the sun is so hung, this song is sung

All the money in the world would never set all the wrongs to right
All the fire in the world will never set my heart alive
A dream of the day, when it's all gone away
And the sun is shining bright
A dream of the day when it's all gone away
The dreams are finite

And I wanna see what is all about
And I wanna live, wanna give something back

Don't tell me that it's over
It's only just begun
Don't tell me that it's over
Although the sun is so hung, this song is sung.

Don't tell me that it's over please I'm on my knees
I'm beggin you to stop.
It's over, please I'm on my knees, I'm beggin you to stop

And I wanna see what is all about
And I wanna live, wanna give something back

Don't tell me that it's over
It's only just begun
Don't tell me that it's over
Although the sun is so hung, this song is sungQueen - Living on my own

25. dubna 2010 v 16:00 | Petushenka with Danny |  *MUSIC*

Queen - Living on my own

Úžasný videjko, hih :-D
Text :
Sometimes I feel I'm gonna break down and cry (so lonely)
Nowhere to go, nothing to do with my time
I get lonely, so lonely, living on my own.
Sometimes I feel I'm always walking too fast (so lonely)
And everything is coming down on me, down on me, I go crazy
Oh so crazy - living on my own.

Dee do de de, dee do de de
I don't have no time for that monkey business
Dee do de de, dee do de de
I get so lonely, lonely, lonely, lonely, yeah
Got to be some good times ahead

Sometimes I feel nobody gives me no warning
Find my head is always up in the clouds in a dreamworld
It's not easy - living on my own, my own, my own

Dee do de de, dee do de de
I don't have no time for the monkey business
Dee do de de, dee do de de
I get so lonely, lonely, lonely, lonely, yeah
Got to be some good times ahead

Dee do de de, dee do de de
I don't have no time for no monkey business
Dee do de de, dee do de de
I get so lonely, lonely, lonely, lonely, yeah
Got to be some good times ahead

2. My ocenění

25. dubna 2010 v 15:51 | Petushenka with Danny |  *MY...*

2. My diplomek

Opravdu mocinky hezoulinkej diplomek for me a ještě k tomu s my favourite skupinou Green Day, ZDE je klásňounký blogís..


Mocinky Thanks... :-)

Toni Braxton - Yesterday ft. Trey Songz

25. dubna 2010 v 12:00 | Petushenka with Danny |  *MUSIC*

Toni Braxton - Yesterday

Velmi krásný song, Toni Braxton má klásnej voice.. 8-)
Text :
Gave you the benefit of the doubt
Till you showed me what you were all about
True colors came out

And your words couldn't hide the scent
Of the truth about where you been
Coz it was a fragrance I cant recognize..

Standing there
Scratching your head
Blood shot eyes, drunk with regret
(Hanging yourself, turn deep over the edge)

I'm done with this
Feeling like an idiot
Lovin you, I'm over it
I just don't love you, don't love you no more

You, you are so yesterday
Never thought you'd lose my love this way
Now you've come back begging me to stay

Say, you, you are so yesterday
Wont let you rain on my parade
Don't wanna hear a thing you say
So yesterday

Baby what you're saying to me is
There's no more you and I
I couldn't get it right on yesterday
So kiss our tomorrow's goodbye
Baby love should ride me home
Should've just been a man about it
But now I'm crying like a baby
Girl your love was like my blanket
Don't know what to do without it

I'm standing here, pleading my case
You don't care, to hear what I say

Hanging yourself ten feet over the edge

My promises don't mean nothing
The end is so disgusting

I just don't love you, don't love you no more

You, you are so yesterday
Never thought you'd lose my love this way (I never thought)
Now you come begging me to stay
See you, you are so yesterday
I won't let you rain on my parade
I don't wanna hear a thing you say
You're so yesterday

And now you wanna reminisce
(Now I wanna reminisce)
Say you wanna try again
(Said I wanna try again)
It start out with a little kiss
(A kiss)
But we can't even be friends (oh no)
No no now i never wanna see you,
Never wanna feel you,
Never wanna hear you
I don't love you,
Don't need you,
I can't stand you
No more

You, you are so yesterday
Never thought you'd lose my love this way (oh no)
Now you come begging me to stay (I won't stay)
Baby you, you are so yesterday
I won't let you rain on my parade
I don't wanna hear a thing you say (Don't you hear)

You're so yesterday, so yesterday
You're so yesterday, so yesterday
You're so yesterday, so yesterday
----BIG BANG---


--- G-DRAGON ---http://media.tumblr.com/tumblr_llxzebrjJ21qj5nbc.gif

http://pics.livejournal.com/imheartsick/pic/0000q4r4