Jung Min from SS501: *vytahuje z mrtvé chobotnice klíče* Promiň, chobotnice...Fůůj, bléé...Aaah, to strašně smrdí!
AAA
REKLAMY PIŠTE SEM!! Kdo nenapíše REKLAMU SEM, okamžitě MAŽU! Už mě to ŠTVE!
Wanna be my aff...?? CLICK HERE!! /!!!ŽÁDNÁ NOVÁ SBÍ NEBERUU!!!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lddxnbC2KZ1qzyw38o1_500.gif

Iron Man 2: Downey a dvě sexy divy..XD

30. dubna 2010 v 14:13 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Iron Man 2: Downey a dvě sexy divy

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/06/ironman2.jpg
V dalším pokračování filmu Iron Man 2 se máme opět na co těšit. Dvě sličné ženy Scarlet Johansson a Gwyneth Paltrow budou sekundovat Iron Manovi v podání Roberta Downeyho jr. plného jízlivé ironie a černého humoru.

http://www.gossipboulevard.com/wp-content/uploads/2009/05/blog_img_2_scarlett.jpg
Druhý díl velmi úspěšného filmu Iron Man slibuje plno akčních scén a dobrou zápletku. V prvním snímku jsme se dozvěděli, že pod vrstvami železa se ukrývá mazaný vynálezce a úspěšný zbrojařský magnát Tony Stark v podání Roberta Downeyho jr. Když byla jeho totožnost odhalena, začali se o něj zajímat různé skupiny lidí, kteří chtěli jeho schopnosti využít.

Proto, jak už to u těchto filmů bývá dobrým zvykem, se do celé věci začne plést armáda Spojených států a chce naverbovat Iron Mana do svých služeb. Na druhé straně zuří boj konkurence v podobě Justina Hammera (Sam Rockwell), který byl vždy o krok pozady s prozíravějším Starkem. Nyní však nastává jeho chvíle a nabízí armádě výrobu vlastního systému vyzbrojení.

Třetím kohoutem na smetišti je potetovaný macho Ivan Vanko ruského původu. Záporňák Ivan, kterého hraje výborně Mickey Rourke, si chce navíc vyřídit i dávné křivdy, které mu způsobila Starkova rodina. K tomu mu mají asistovat dva elektrické biče, které lehce přetnout cokoliv co je železné včetně železného muže.

Na straně hlavního hrdiny stojí i nadále jeho oddaná asistentka Gwyneth Paltrowovou. Nováčkem v týmu je nesmírně sexy Scarlett Johansson, které ale nelze tak dobře věřit. Iron Man by se tak neměl nechat rozptylovat krásnou tváří, ale měl by být stále ve střehu a na pochybách.
http://turbo.inquisitr.com/wp-content/2009/12/Iron-Man-2_pst2_720.jpg

Režisér filmu Jon Favreau odmítl točit ve formátu 3D, jak je nyní v Americe dobrým zvykem. Herci se na své role pečlivě připravovali a tvůrci očekávají velký výdělek. Mickey Rourke se kvůli roli ruského kriminálníka podíval do moskevského vězení Butyrka a také pilně trénoval ruštinu.
Scarlett Johansson se na roli připravovala už šest týdnů před natáčením a prý se inspirovala sovětskou agentkou v podání Grety Garbo z komedie Ninočka. Sam Rockwell měl původně už v prvním díle hrát Iron Mana, ale nakonec se spokojil ve "dvojce" alespoň rolí jeho Downeyho protivníka.

Zdroj textu : ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----BIG BANG---


--- G-DRAGON ---http://media.tumblr.com/tumblr_llxzebrjJ21qj5nbc.gif

http://pics.livejournal.com/imheartsick/pic/0000q4r4