Jung Min from SS501: *vytahuje z mrtvé chobotnice klíče* Promiň, chobotnice...Fůůj, bléé...Aaah, to strašně smrdí!
AAA
REKLAMY PIŠTE SEM!! Kdo nenapíše REKLAMU SEM, okamžitě MAŽU! Už mě to ŠTVE!
Wanna be my aff...?? CLICK HERE!! /!!!ŽÁDNÁ NOVÁ SBÍ NEBERUU!!!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lddxnbC2KZ1qzyw38o1_500.gif

SAW VI..!!!!! Šest lekcí v zabíjení XD

30. dubna 2010 v 13:59 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

SAW VI : Šest lekcí v zabíjení..!!


http://blog.newsok.com/bamsblog/files/2009/10/Saw-VI.jpg
Skládačka je sice mrtev, ale jeho krvavý odkaz žije dál - a na nic netušící oběti čekají další zvráceně promyšlené pasti!
Úspěšná hororová série Saw pokračuje už šestou částí, ale zdaleka to neznamená, že by ztrácela na síle. Ba naopak - hororoví fanoušci se shodují, že Saw VI je jedním ze zatím nejpodařenějších dílů.

William Easton je zaměstnancem velké pojišťovací společnosti - a právě on se v tomto díle stal zajatcem Skládačky (respektive agenta FBI Hoffmana, který se za mrtvého Skládačku vydává a stává se novým strůjcem nástrah). Aby si William zachoval alespoň šanci na přežití, musí projít komplexem budov, plným smrtících pastí. V nich jsou uvězněni lidé, k nimž Williama pojí nějaký vztah, a on je tím, kdo musí rozhodovat o jejich životě či brutální smrti.

Druhou, neméně zábavnou dějovou linkou filmu je policejní pátrání po příčinách smrti skutečného Skládačky. Obě linie se vzájemně prolínají - a samozřejmě jsou doplněny nevídaným množstvím realisticky zpracovaných scén mučení a umírání.

Násilí ve filmu Saw je vůbec samostanou kapitolou. Už přechozí díly nastavily laťku v tomto ohledu hodně vysoko, ale Saw VI je pravděpodobně tím nejbrutálnějším dílem dosavadní série.

Nestyďte se, pokud nebudete schopni ustavičně snášet pohled na krev, vyhřezlé vnitřnosti a úchylné způsoby týrání; mnozí filmoví odborníci se totiž shodují na tom, že žádný natolik drsný film se v české distribuci v poslední době neobjevil.

http://www.pastapadre.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/10/SawVI001.jpg
Dononale zpracované obrazy utrpení ale určitě nejsou hlavním kladem filmu. Saw VI je totiž podařený i v tom, že k jeho pochopení a vychutnání (lze-li to u tohoto žánru říci) nemusíte nutně znát děj předchozích částí. Jistě, fanoušky série potěší různé odkazy na minulé díly, stejně jako sledování, zda scénáristé udrží děj příběhu tak, aby předchozím částem nijak neodporoval, ale Saw VI překvapivě funguje i sám o sobě. Stačí přistoupit na hru o tom, že u psacího stolu se o osudu jiných lidí rozhoduje mnohem snáz než v ponurém sklepení, a šestý díl Saw už vás sám vtáhne do děje a nepustí.

http://dietrichthrall.files.wordpress.com/2008/11/saw-doll.jpg
Brutální zábava, nabitá adrenalinem, a příběh plný nečekaných zápletek se rozjíždí od samého začátku filmu a své tempo si Saw VI udržuje až do konce. Na rozdíl od předchozích dílů končí tento snímek jen s minimem nezodpovězených otázek, a tak by se mohlo zdát, že už nebude důvod v sérii pokračovat. To se ale určitě nestane - všechna dosavadní pokračování tohoto hororu byla divácky mimořádně úspěšná a měla skvělé tržby, a tak se nepochybně můžeme těšit, že příští rok se objeví sedmý díl...

Zdroj : ZDE


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----BIG BANG---


--- G-DRAGON ---http://media.tumblr.com/tumblr_llxzebrjJ21qj5nbc.gif

http://pics.livejournal.com/imheartsick/pic/0000q4r4