Jung Min from SS501: *vytahuje z mrtvé chobotnice klíče* Promiň, chobotnice...Fůůj, bléé...Aaah, to strašně smrdí!
AAA
REKLAMY PIŠTE SEM!! Kdo nenapíše REKLAMU SEM, okamžitě MAŽU! Už mě to ŠTVE!
Wanna be my aff...?? CLICK HERE!! /!!!ŽÁDNÁ NOVÁ SBÍ NEBERUU!!!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lddxnbC2KZ1qzyw38o1_500.gif

Červen 2010

Prosím vás, v jakém programu se dělá layout...??

30. června 2010 v 21:29 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

Pls, v jakém programu se děláa layout..??

Ahojky PEOPLE,
chtěla bych se vás zeptat, v jakém programu se dělá layout..Protože na nějakém blogu jsem četla, že se dělá v Adobe Photoshopu, ale my máme stáhlé Adobe Photoshop Lightroom 2.1..
Tak právě nevím, jestli se to tam taky dá udělat....Protože já dělám normální dessy, ale taky bych chtěla umět jako ostatní laye...Noo...xD
.
Tak všem děkuji, jestli mi poradíte...x)
PAC a pUSU vaše adminka PetuSHenka..<3<3

Schůzka naslepo s Deanem a LOGANEM!!! xD

30. června 2010 v 20:25 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

"Blind date" with Logan Lerman and Dean Collins..!!

Dean je fáákt malé "čuňáátko"..xD Já opravdu nechápu, proč si oliztoval svůj ušní maz na vatičce......?? xD
A jak čekal na holku a nakonec přišel Logan a jak se LOGAN před Deanem ošahával na břííšku...xD Waww..!! Úžasně střeštěné videjkoo..xD
Logan s Deanem mají úžasnou fantazii...xD

LOGAN ve videjkuuu..<3<3

30. června 2010 v 20:15 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

LOGAN ve videjkuuu se svým boyfriendem...xD <3<3

Ten Loganův kámošš, to je určitě z té fotky...Jak jsem ji někdy dávala na blog...xD
LOGAN IS BEST!!!! x)

HOTTIE Logan Lerman..xD

30. června 2010 v 20:11 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

HOTTIE Logan Lerman....<3<3

Nejlepší je ta pasáž, jak ten župánek sundává svým ramenem...To je BEST...LOGAN  je úžasně přitežlivej boy...xD <3<3 Ale to myslím váážně...xD <3<3
Bezvadně sestříhaný klip, nemyslíte..?? xD

Photoššškové videjkoo Logana Lermana.xD

30. června 2010 v 20:05 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

Photošškové videjkooo Logááánka...xD <3<3

Logan je prostě BEST, Bezva, Cool a úžasný... boy....xD <3<3 On je prostě děsně sexy...xD
Bezvadnéé videjkooo, že..?? x)

ALEXANDRA DADDARIO, LOGAN LERMAN, BRANDON T. JACKSON at AVATAR Premiere

30. června 2010 v 20:01 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

ALEXANDRA DADDARIO, LOGAN LERMAN, BRANDON T. JACKSON at AVATAR Premiere

Tohle jsem našla na YouTube, když jsem hledala videjka Logana...xD <3<3
Že jsou Alexandra, Logan a Brandon roztomiloučtíí..??
A Alexandře to v těch šatech hrozně mooc lušíí..x) <3


Percy Jackson - Prokletí titánů

30. června 2010 v 17:59 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Prokletí Titánů

Těšte se na třetí napínavé pokračování!


percy3_obalka_200

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis?

Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula?
Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?

Autor: Rick Riordan
Ilustrace: Christian McGrath
145x210 mm, váz., 336 stran, 399 Kč 
Prokletí Titánů vyjde v září 2010!
Zdroj info.: ZDE

Můj názor: Tuhle knížku si musííím v září okamžitě koupit...Percyho Jacksona a Olympané milujuuuuuuu...xD <3<3 Percy je prostě bezva klučina...x) <3<3

Ivona Březinová - Holky na vodítku

30. června 2010 v 16:26 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Ivona Březinová - Holky na vodítku

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/51/l51756.jpg
Holky na vodítku : Jmenuji se Alice - Jsem narkomanka

Alice je inteligentní gymnazistka,kterou rodiče už v dětsví naprogramovali budoucnost známé a vyhledávané lékařky. V rodině panuje kariérismus a problémy a stres jsou řešeny všemožnými léky. Mladší bratr Alice je vymodleným benjamínkem rodiny,avšak trpí astmatem. Její otec prozměnu denně polyká velké množství prášků..Tenhle na hlavu, tenhle na záda, tenhle na žaludek...Její matka už dlouho bere různé prášky na spaní a uklidnění. Výchova je strohá, neodpouštějící a neslevující z vysokých nároků. Na nějaké přátelské povídání není čas. Alice začíná mít pocit, že neobstojí. Navenek sice ještě touží rodičům vyhovět, ale sotva se vyskytne skulina v podobě samostatně, a tudíž svobodně,prožitých prázdnin, zatouží být sama sebou a vyzkoušet si všechno zakazované. A tak se na jedné diskotéce dostane k drogám..Zprvu je to marihuana či povzbuzující prášky od kamarádek..Nové pocity, zážitky a láska k jednomu z feťáků ji nutí vyhledávat drogu znovu a znovu.. Narkomanský kolotoč se všemi projevy se rychle roztáčí.. A když už nezbývá nic jiného, jsou tu doširoka otevřené dveře bezděkovské léčebny...

Dotek Anděla - Thomas Brezina

30. června 2010 v 12:31 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Dotek Anděla - Thomas Brezina


Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?

Zkrácený děj - zdroj : ZDE

Populární zpěvák Matt M má mít koncert na Trafalgar Square a potom párty v hotelu, který na náměstí je. A v hotelu pracuje nevlastní teta patnáctileté Amy, která Matta naprosto a bezvýhradně zbožňuje. Teta amy dovolí jít do hotelu, protože tam Matt bude a Amy chce jeho autogram.
Matt má ale toho dne ráno interview s reportérkou Louisou Nisonovou a ta zavede řeč na téma jisné Naomi. Matt se rozčílí a celý den je napružený. A poslední kapka přeteče, když v hotelovém pokoji na Trafalgar Square narazí na svého manažera Roberta Daltona, kterého viní z toho, že Louisa věděla o Naomi. A Matt začne být nepříčetný.
Když osoba, kterou Amy nadevše zbožňuje vtrhne do místnosti, kde Amy leští sklenice, celá šílená, Amy se nejprve lekne. Potom ale Mattovi vyčte, že ji zklamal. Nato se ten sebere a vyběhne z hotelu zadním vchodem, kde čeká jeho auto.
Amy uteče domů a potom se v televizi dozví, že měl Matt nehodu. Následující noci se u její postele oběví anděl s černými křídli. Tím andělem je Matt.
Amy zjistí, že je jediný člověk, který anděla Matta může vidět. A smíří se i s tím, že je jediná, kdo mu může pomoci. Aby se Matt probudil z komatu, musí mu zbělet křídla, jenže je to zapeklitý oříšek.
Navíc v Amyině škole se má pořádat ples. A ještě k tomu jim ředitel určil, že mají odpracovat deset hodin dobročinných prací. Amy se rozhodne, že bude s Tanjou navštěvovat dívku, která nemluví. Nikdo neví proč. Amy se tam něco zdá divné, takže když už Matt začíná být zoufalý a myslí si, že mu křídla nezbělejí v termínu, pošle ho Amy tam.
Předtím se na ni ještě ovšem sesipou reportéři, takže jim utíká. Ovšem nakonec jí Matt poradí, ať si domluví interview s Louisou Nisonovou a že u toho má být taky jeho manažer Robert Dalton. Stane se a s Mattovou pomocí vypráví Amy příběh o tom, co se vlastně v hotelu na Trafalgar Square seběhlo, že Matt vyrazil za Naomi, ale že měl nehodu.
Amy se pak za naomi vydává. Společně s Louisou a Robertem Daltonem. A samozřejmě Mattem, který je jako anděl doprovází. Povede se jim ji zachránit před krutým člověkem, u kterého žije. A díky tomu Mattovi zbělají další pera na křídlech, ale stále to není dost.
Amy je donucena se na chvíli uklidit z Londýna do Skotska, aby jí dali pokoj fotografové, ale ještě poradí Mattovi tu věc s tou němou dívkou. Matt se tedy vydává to Jacquellinina domu a snaží se zjistit, proč nemluví. Zjistí, že má hrůzu z pokoje, ve kterém se žehlí. A snaží se zjistit proč.
Nakonec se mu s ní povede navázat kontakt ve snách a řekne jí, aby nakreslila, co se jí stalo. Jacquelline to udělá a vyjde na světlo, že ji sexuálně obtěžoval její otec. Jacquellin a její maminka od něj tedy odejdou. Odveze je sanitka a první slovo, které Jacquellin pronese je Maminko.
Nicméně ani to nestačí. A zdá se, že Matta nakonec návrat mezi živé nečeká. Na řadu přichází ples v Amyině škole. Když dívka na ples odchází, zanechá na klavíru lístek se zprávou, že by si s Mattem chtěla zatancovat. A proč tu zprávu nechá zrovna na klavíru? Protože tam jednou spolu zpívali. Tedy, Matt zpíval a Amy hrála.
Sejdou se tedy na plese a v prázdné učebně hudebky se jim splní to, co chtěli. Mohou se jeden druhého dotknout. Matt ji políbí, jenže pak kouzlo okamžiku pomine a Matt zmizí. Amy tedy jde zpět na ples, ale je smutná. A dává svoje emoce najevo tancem.
Matt se vrátí nad oceán, kam ho brali jeho rodiče, když byl malý. Tedy, jeho adoptivní rodiče, protože jeho pravou matkou je právě ta Naomi. A tam jim nakonec odpustí. Celý příběh končí tak, že Amy volá Tanja, aby si pustila televizi. Když to udělá, dozví se, že Matt se probral z komatu a že zpívá o andělovi jménem Amy.

Zdroj recenze : ZDE

My názor : Tuhle kníížku bych někdy chtěla přečííst...VERY COOL BOOK!!!!!! x) <3<3

Chris a 11$

30. června 2010 v 11:44 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

Chris a 11$

Toto videjkooo jsem bohužel ještě neviděla....Ale to musíí být sranda...Tenhle seriál - Chlapi sobě - je prostě BEST!!

Také se vám tento seriáál líbíí...?? xD <3<3

Chris Savage tancujeee!! xD

30. června 2010 v 11:39 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

Chris Savage tancujeee...xD!!

Tenhle dííl jsem viděla..Chris je fáákt BOREC...xD <3
Sranda, že..?? xD

Twilight sága : Eclipse - rozhovor Jacoba, vlkodlaků a Cullenů

30. června 2010 v 11:37 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

Twilight Eclipse | clip "in four days" FIRST LOOK US (2010)

Úúžasnéé videjkooo...Taylor je prostě BEST...xD <3<3
Úžasnééé, ne...?? xD

10. SBíííííí

30. června 2010 v 11:29 | Petushenka with Danny |  *AFFILATES*

10. Affko x)

Dobře, že jsem záápis pro SBíí založila, jinak bych nepotkala, tak úúúžasnej blogíííís....MRKNĚTE sami : Zde najdete Jaju
Úplně bezvadný bloček...Waww!! xD <3<3

Kristen Stewart miluje vlky!!

30. června 2010 v 11:14 | Petushenka with Danny |  News

Kristen Stewart miluje vlky

http://robsten411.files.wordpress.com/2010/01/01_kristen_stewart_excl.jpg
Jako milé mazlíčky vnímá hvězda ságy Twilight "vlky" a říká o nich, že se chovají jako děti...
Kristen byla včera hlavním hostem Late Show Davida Lettermana. Propagovala tu nový díl ságy Twilight, Eclipse. Rozhovořila se však také o své lásce k zákeřným šelmám

"Patří mým rodičům a nejsou to ani vlčáci, ale ani vlci. Jsou křížení! Jejich matka je vlčice a otec pes," vysvětlovala filmová Bella, když David začal ukazovat fotky šedých chlupáčů.

"Tohle je Jack, můj miláček. Je to náš nejstarší samec. Vypadá děsivě, je to přeci jen trochu vlk, ale je sladký a nejradši má, když mi může spát u nohou," smála se herečka.

"Vlky" chová Kristenina máma. "Přála si víc dětí, ale nakonec si místo nich pořídila psy. Chtěla, aby byli ochranáři a tihle jsou," vysvětlila Kris.

"Víš, že tvoji oblíbení mazlíčci jsou příčinou toho, že nejspíš vymřou všichni losi v Yellowstoneském parku, protože je vlci sežerou," zeptal se pak David Kris a držel přitom fotku doopravdického vlka s krvavými kostmi u nohou.

To Kristen pěkně rozzlobilo: "Tohle je příroda, ale mnohem horší je, kolik úžasných zvířat postřílí lovci na celém světě jen proto, aby někdo mohl nosit kožich nebo jíst exotické maso!"

Zdroj info.: ZDE

Můj názor : Já s Kristen souhlasíím. Vždyť, když zvíře zabije a sežere zvíře, to je přece koloběh zvířacího života, ale že člověk zabíjí zvířata a jí je, tak to je vrchol!!! A když ještě nosí kožešinu z něj, tak to je ....!! Vždyť panebože všichni jsme savci a když zabíjíme své příbuzné - zvířata -, tak to jsme kanibalové....Dyť to je opravdu hroznéé...!!!!!

(Je to můj názor, jestli chcete nebertte to vážně, každý má svůj vlastní názor....Tak to sem píšu, aby jsem se taky podělila se svými myšlenkami a náázory...x) )

Už jsem tuuuuu!! xD

30. června 2010 v 11:03 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

Poslušně hlásím, že jsem zde!! xD

Čauky PEOPLE,
tak už jsem tady...
Víízo dopadlo podle očekávaní dobře, mám jednu dvojku k 1. pololetí : Čéština a k 2. pololetí 4 dvojky : Čéština, Zempl, Příraz a Těláák....xD
Noo a jak jste vy dopadli..?? xD
.
Noo, mně to trvalo tak dlouho, protože jsme jeli pro ségru do školy - ona je už v prváku na jiný škole, v jiném městě - a tam jsme si dali každý dvě točené míchané zmrrrzy - vanilka a broskev - a obcházeli butiky s oblečením, to jsem spíše obcházela já, oni mě následovalii...xD
.
Jinak náš před proslovem zprdla třídní, že prý kde se trajdááme...xD Noo, já za to nemůůžu, že tam nechcu jako blbeček čekat..Noo a stejnak jsme v řadě a mačkáme se tam...x(
.
Tak zatíííím...PAC a PUSU vaše adminka PetuSHenka...<3<3

Photošššky ze sitcomu Chlapi sobě!!

29. června 2010 v 17:20 | Petushenka with Danny |  *COOL*

Photoššky ze seriálu Chlapi sobě!!

Tento seriáál prostě milujuuuu..Tak proto sem dávám photoššky z tohoto seriáálu.!!! xD <3<3<3<3
http://www.sitcomsonline.com/boards/attachment.php?attachmentid=61751&stc=1
ÚÚžasnáá rodinka...xD
Zleva dole : T. J. Savage (Jason Dolley), Chris Savage (Erik von Detten), Kyle Savage (Evan Ellingson), Sam Savage (Andrew Eiden) a Jack Savage (Shaun Sipos)
Zleva nahoře : Jimmy Savage (Vincent Ventresca) a Nick Savage (Keith Carradine)


Chlapi sobě trailer - intro

29. června 2010 v 16:45 | Petushenka with Danny |  *VIDEA*

Complete Savages - Chlapi sobě

Úplně úžasnej sitcom, ti kluci jsou k zulííbááánííí..xD Hlavně Kyle a Jack...Ti jsou prostě děsně sexy...xD <3<3
Viděli jste někdy tento seriáál...??
Dávají ho na Prima Cool v 21:30 do 22:00...aspoň si myslíím, že to nějak tak je.....xD

6. ocenění

29. června 2010 v 16:26 | Petushenka with Danny |  *MY...*

6. diplomeek

Úplně úžasnej bloček najdete : ZDE.... Z tohoto blogu mám úplně senzačně úžasný diplomek s LOGANEM..!! xD <3<3

Takéé se vám líbíí...?? Mně 120%..xD

Zíítra víízooo....xD

29. června 2010 v 13:24 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

Zítra budee víízooo...xD

Čauky PEOPLE,
dneska jsem byla vrátit knížky do knihovny a půjčila jsem si pro sebe a ségru nové. Ségra je jiný kalibr než já, ona má ráda, no spíše milujeee, fantasy, neříkám, že bych sci-fi neměla ráda, ale mně se nejvíc líbíí romááány xD, pak možná takové detektivky a horoory.WÚÚÚÚÚ xD....Ale i dobrozdružnééé..x)
.
A asi neuhodnete kolik jsem si jich půjčila...Noooo, no, 23!!!! 23 knížek jsem si půjčila v knihovně....SKVĚLÉ, ne...?? xD A platila kolem 60 Kč! x)
.
Noo a zítra bude víízo a neefíím co si na sebe vezmu, noo mám představu, ale ve všem vypadám jako "blbeček"...xD A k tomu, co udělat s vlasy..?? To je taky otáázka, noooo..xD
.
Víízo mě mooc netrápí, budu mít horší vízo než v pololetí, ale i tak vyznamenání...ASPOŇ SI MYSLÍÍM!! xD
.
Zítra až se vrátím ze zmrzky, tak sem napííšu článek, jak jsem dopadla....xD
.
Tak zatíím...PAC a PUSU vaše adminka PetuSHenka**...<3<3

Naomi Campbell: Plešatí! Modeling jí zničil vlasy...

29. června 2010 v 13:15 | Petushenka with Danny |  News

Naomi Campbell: Plešatí! Modeling jí zničil vlasy..!


http://img.blesk.cz/img/1/article/589246_naomi-campbell.jpg
Zafoukal vítr a celý svět uviděl vadu na kráse módní ikony Naomi Campbell (40): Je plešatá! Vlasy jí zničilo nekonečné česání a upravování pro přehlídky.

Supermodelka způsobila náhodným kolemjdoucím nemalý šok, když světu omylem odhalila velké plešaté místo na hlavě. Stalo se tak během módního focení pro návrháře Dennise Bassa v New Yorku.

Vítr jí na chvíli nadzdvihl její dlouhou, přepychovou paruku a kolemjdoucí se nestačili divit. Pod parukou byla zřetelná místa bez vlasů! Doba připínání příčesků kvůli práci minula, Naomi si už s pár zbytky svých vlasů nemůže dál zahrávat.

Hvězda přehlídkových mol ukázala drobné znaky ubývající kštice už předtím, ale pravda zůstávala veřejnosti neznámá, protože jí vlasy vždy stylisti upravili tak, aby nic nebylo poznat. I kadeřník na místě focení byl celou dobu připravený k ošetření modelčiny hřívy.

Je jí to jedno


Naomi byla spatřena při focení u benzinové pumpy v okrsku Meatpacking v New Yorku. Supermodelka nevypadala, že by se nějak obzvlášť starala o svou postupující nemoc (trakční alopecie), a klidně pózovala fotografovi u stojanů s benzinem oblečená do pravých kožešin. V devadesátých letech hrdě prohlašovala, že by šla radši po ulici nahá, než aby si na sebe oblékla pravou kožešinu, ale v pozdějších letech očividně změnila názor.

Není v tom sama

Britney Spears (29), Paris Hilton (29), Victoria Beckham (36) a Alexandra Burke (22). I tyhle hvězdy červených koberců trpí symptomy postupné plešatosti. V jejich případě jsou to však zatím jen slabé příznaky.

Co je to trakční alopecie?

Ztrátě vlasů, která postihla Naomi, způsobená častým upravováním vlasů odborníci říkají trakční alopecie. Během trvající alopecie může dojít k permanentní ztrátě vlasů v postižených oblastech hlavy, ale pokud je tato nemoc lékaři podchycena včas, ztráty jsou vratné.

Zdroj info. a photky : ZDE
----BIG BANG---


--- G-DRAGON ---http://media.tumblr.com/tumblr_llxzebrjJ21qj5nbc.gif

http://pics.livejournal.com/imheartsick/pic/0000q4r4