Jung Min from SS501: *vytahuje z mrtvé chobotnice klíče* Promiň, chobotnice...Fůůj, bléé...Aaah, to strašně smrdí!
AAA
REKLAMY PIŠTE SEM!! Kdo nenapíše REKLAMU SEM, okamžitě MAŽU! Už mě to ŠTVE!
Wanna be my aff...?? CLICK HERE!! /!!!ŽÁDNÁ NOVÁ SBÍ NEBERUU!!!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lddxnbC2KZ1qzyw38o1_500.gif

Červenec 2010

Pod zámkem - úvod

29. července 2010 v 15:39 | Petushenka with Danny |  POD ZÁMKEM

POD ZÁMKEM - úvod

Jak už jsem psala, nový my příběh se jmenuje POD ZÁMKEM..Je to o přátelství a o trochu šílenosti, když se "něco" stane...
ZDE ÚVOD :
POD ZÁMKEM - úvodní photka
Kate Stewartová je normální obyčejná holčina, která ráda sleduje filmy a poslouchá muziku. Její nejlepší kamarád Frank Burns, který s ní chodí do třídy 9. C, pozve Kate k nim domů, aby shlédli Katiin oblíbený film Gabriel - Anděl pomsty. Během filmu však usnou a když se vzbudí, všechno se obrátí vzhůru nohama....

*Chtěla jsem sem dát jiný, podle mě lepší, příběh, ale je mi ho líto, tak jsem vymyslela jiný...=))
Až budu dospělá tak ten, co jsem před tím napsala, vydám jako knížku..=DD <3<3
První kapitolu sem dám asi o víkendu nebo po něm..Ještě nevíím...=))

!NEKOPÍRUJ!

Napsala PetuSHenka, vlastnící blog my-danny-and-me.blog.cz

HURÁ!

28. července 2010 v 20:31 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

HURÁ!!

Ahojííík PEOPLE,
dneska večer jsem se jako vždycky dívala na Ninju Faktor...Noo a jsem opravdu šťastná..DALŠÍ MUŽ ZVLÁDL VŠECHNY 4 ÚSEKY!!! A kdo jiný by to měl být, než MAKOTO NAGANO, rybář a kapitán své lodi!!
ZDE JEHO PHOTOŠŠKA :
http://images2.fanpop.com/image/photos/11600000/-ninja-warriors-ninja-warrior-sasuke-kunoichi-11682252-300-360.jpg
1. muž, který to kdy udělal, byl Kazuhiko Akiyama..!! Makotův kámošš, který se chtěl také stát myslím rybářem, ale bohužel má slabý zrak..=((((((

ZDE JEHO PHOTOŠŠKA :
http://farm3.static.flickr.com/2249/2246801193_e505745d4c_m.jpg
A 2. vítěz Ninja Faktoru u hory Midoriama je můj oblíbenec Makoto Nagano =)
Sledujete Ninja Faktor..?? Napiš koment, prosíím..=)) <3,3

9. oceněnííí

28. července 2010 v 10:42 | Petushenka with Danny |  *MY...*

9. my diplomek =)

Tento diplomek jsem dostala od své séstřičky i SBíínka : >Girl of the Underworld<

Pěkný, že.?? ;) <333

28/7/2010

28. července 2010 v 10:14 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

28/7/2010 - ráno!

Ahojky PEOPLE,
omlouvám se všem, že sem nedávám články, protože ustavičně blbne net a také, že včera se vůbec nepřepínal comp, poněvadž se předělávaly místnosti..=DD
Jinak už mám vymyšlenou povídku : POD ZÁMKEM..Možná ji sem v nejbližší době dám, ale nevím kdy...Jinak všem přejiii krásné prázdniny, hlavně ten srpen...=D
.
Tak zatíím..PAC a PUSU vaše adminka PetuSHenka**...=) <3,3

2. kolo SONF + vyhodnocení 1. kola! K-O-N-E-C!!!!!!!

24. července 2010 v 19:08 | Petushenka with Danny |  *SOUTĚŽE/DIPLOMY*

2. kolo SONF + vyhodnocení 1. kola!

!!!VYHODNOCENÍ 1. KOLA!!!

PEOPLE, dnes nastal den, kdy musíme vyhodnotit 1. kolo SONF a ZAHÁJIT 2. KOLO!!!
.
Vypadává :
LiptyLucy♥ s filmem AVATAR.. Je mi to opravdu líto, ale soutěž je soutěž...
Zde diplomek s AVATARem :
FOR LiptyLucy


!!!JINAK VŠICHNI OSTATNÍ POSTUPUJÍ!!!!

!!!ZAHÁJENÍ 2. KOLA!!!


Photos herce.-.-...CHRIS VANCE!!!!!

23. července 2010 v 20:46 | Petushenka with Danny |  *COOL*

BEST photky Chrise Vance!!

Jakmile jsem spatřila tohoto herce v seriálu Doktor mozek, jsem se rozhodla, že sem dám jeho photky...=DD <3,3 Je prostě bezvadnej a úúúúúúúúúžasnej..=)) <3<3

http://i42.tinypic.com/k216e.jpg
Ze seriálu "Mental" - Doktor Mozek!!

Orlando Bloom se tajně oženil!

23. července 2010 v 14:45 | Petushenka with Danny |  News

Orlando Bloom se tajně oženil

http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20080325/293.Kerr.Bloom.032508.jpg
Britský herec Orlando Bloom je ženatý. Po měsíci od zásnub si se sedmadvacetiletou modelkou Mirandou Kerrovou řekli ano během tajného obřadu.

Ovšem fakt, že jsou svoji, zveřejnili jen proto, že Miranda musela zrušit své pracovní závazky vůči obchodnímu domu David Jones v Austrálii.

"Obchodní dům David Jones mě ochotně propustil ze svých služeb, takže můžeme oslavit intimní obřad i líbánky. Jsem nedílnou součástí rodiny Davida Jonese a jsem velmi zavázaná své roli v této firmě. Jsem neskutečně šťastná, že mi společnost David Jones poskytla volno na oslavu takto výjimečného období mého života," prohlásila Miranda.

Orlando randí s Mirandou od konce roku 2007, veřejně se poprvé jako pár ukázali v dubnu 2008. O ruku požádal Bloom svou lásku teprve před měsícem.

Zdroj info.: ZDE

Jsem naštvanááá..!!!

23. července 2010 v 11:13 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

NAŠTVANOST SAMA!!

Ahojky PEOPLE,
jak už jde vyznět z nadpisu..JSEM NAŠTVANÁ!! A PEKELNĚ!!

Lounová v extázi: Setkala se s Pink a dala jí kytaru!

22. července 2010 v 16:59 | Petushenka with Danny |  News

Lounová v extázi: Setkala se s Pink a dala jí kytaru!

http://img.aktualne.centrum.cz/322/7/3220708-olga-lounova-a-pink.jpg
Praha - Zpěvačka a herečka Olga Lounová si splnila velký sen.

Slavná americká zpěvačka Pink se s ní před svým pražským koncertem setkala v zákulisí. Už jen to, že si ji Pink vybrala jako svou předkapelu, byl pro Lounovou šok.

Osobní setkání s Pink v útrobách stadionu těsně před koncertem už byla jen pomyslná třešnička na dortu.

"S Pink jsem se setkala na chodbě před její šatnou. Právě vycházela v kostýmu, připravená na svoji show. Představila se svým civilním jménem Alecia a byla velmi milá," prozradila nadšeně Lounová.

Olga poté pohotově sebrala kytaru, na kterou odehrála svůj první koncert, nechala ji podepsat členy kapely a předala Pink jako dárek.

"Řekla jsem jí, že je mým idolem a že i kvůli ní jsem začala zpívat a hrát. Pak jsem jí podala podepsanou kytaru jako dárek," líčila Lounová.

Zpěvačka se ale dárek nejprve zdráhala přijmout. "Když jsem Pink řekla, jak je ta kytara pro mne vzácná, řekla, že si ji ode mne nemůže vzít. Ale podařilo se mi jí vysvětlit, že je to pro mě velká čest, když dárek přijme. Nakonec si kytaru vzala a pak jsme se objaly."

Chybět samozřejmě nemohly ani nezbytné autogramy. "Dokonce se mi podepsala i na moji druhou kytaru, pak se rozloučila a odešla k pódiu, nikdy na to setkání nezapomenu," uzavřela dojatá Lounová.

Zdroj info. a photky: ZDE

Lohan ve vězení: Přivítal ji křik lesbických gangů!

22. července 2010 v 16:56 | Petushenka with Danny |  News

Lohan ve vězení: Přivítal ji křik lesbických gangů!

http://www.hissandpop.com/celebrities/l/lindsaylohan/photos/lindsay-lohan-004.jpg
Lynwood - V kalifornském vězení přivítal herečku Lindsay Lohan křik vězeňkyň. Prý se už začaly sázet, která ji jako první "zlomí".

"Hodně žen je tu příchodem Lindsay nadšeno. Shromáždily se, aby se na ni podívaly nebo i víc. Už dost jich soutěží o to, která ji jako první rozpláče. Ta, které se to podaří, si tu vybuduje postavení a pověst," řekl zaměstnanec věznice reportérům listu The Sun.

Mezi 2 200 odsouzenými, které si odpykávají trest v lynwoodském vězení, jsou drogově závislé vražedkyně i prostitutky.

Kvůli přeplnění je ale možné, že Lohan stráví za mřížemi místo tří měsíců, k nimž byla za porušení podmínky odsouzena, jen 11 dní. Musela by však podstoupit následnou 90denní protidrogovou odvykací kúru na jedné z amerických klinik.

"Podle momentálního rozpisu by Lohan měla být propuštěna buď prvního, nebo druhého srpna, a to jak kvůli přeplnění věznice, tak za dobré chování," uvádí mluvčí losangeleského šerifa Steve Whitmore.

Právník odsouzené herečky Shawn Chapman Holley, který ji navštívil krátce po nástupu trestu, říká: "Je pochopitelné, že si Lindsay těžko zvyká, takové je to asi pro každého. Snaží se přizpůsobit se extrémně stresující a těžké situaci. Padlo pár slz. Obecně se dá říct, že první dva dny ve vězení jsou nejtěžší. Pořád jí to připomínám."

Většinu času však mladá herečka stráví na samotce velké necelých devět metrů čtverečních vybavené jen postelí, umyvadlem a toaletou.

Na vlastní kůži ji před časem okusila i Paris Hilton. Vycházet bude jen na hodinu denně. Čeká ji i zákaz kouření a samozřejmě i drog a alkoholu.

Místo internetu si Lindsay může maximálně prohlížet svou vězeňskou výbavu. Ta je více než skromná. Pasta a kartáček na zuby, tři deodoranty v tubě, mýdlo, šampón a oranžový vězeňský mundur.

Herečka byla k tříměsíčnímu pobytu za mřížemi odsouzena počátkem července poté, co porušila soudní nařízení a přestala docházet na výukové lekce pro alkoholiky.

Zdroj info.: ZDE
Zdroj photky : ZDE

Miro Šmajda havaroval! Usnul za volantem!!!

22. července 2010 v 16:48 | Petushenka with Danny |  News

Miro Šmajda havaroval! Usnul za volantem!

http://media.super.cz/056/160564-350x466-fd9n2.jpg
Miro Šmajda (21) z Česko Slovenské SuperStar havaroval! Zpěvák nad ránem na chvíli usnul za volantem. Nehoda se stala cestou do Prahy, ještě na Slovensku. Šmajda podstoupil vyšetřní v nemocnici a poté byl propuštěn do domácího ošetřování. "Může za to mikrospánek,"řekl Blesk.cz zpěvák a dodal: "Jsem ale v pořádku."

Nehodu potvrdila i Šmajdova asistentka Anna Žigová. "Auto je našrot, ale Miro je naštěstí v pořádku," řekla pro server Čas.sk.

Šmajda měl namířeno do Bratislavy, kde měl vyzvednout kapelu a pak pokračovat do Prahy, kde měli nahrávat nové album a zúčastnit se charitativní akce Léto plné hvězd. V autě byl ve chvíli nehody sám. "Vzali ho do nemocnice, ale po běžných vyšetřeních ho propustili," uvedla zpěvákova asistentka Anna Žigová.

Miro: Stáli při mně všichni svatí

"Ano dnes nad ránem jsem měl autonehodu, v autě jsem byl sám, cesta byla prázdná, nikoho jsem tak neohrozil. Vážné zranění nemám žádné, ale lékaři mi doporučili domácí léčení. Rychlost jsem dodržel a bohužel důvodem nehody byl mikrospánek, jel jsem v ranních hodinách a byl jsem unavený. Naštěstí při mě stáli všichni svatí a naštěstí jsem naživu," řekl exkluzivně Blesk.cz Miro Šmajda.

Zpěvák se však chce brzy uzdravit a začít opět koncertovat v plném nasazení. Taky by rád pokračoval v nahrávání své první desky, která je pro něj velmi důležitá.
"V dopoledních hodinách jsme dostali zprávu od Mirovy matky, že havaroval. Akci jsme proto museli zrušit a budeme jednat o náhradním termínu. Teď je přednější zdraví," řekla organizátorka akce Léto plné hvězd Olga Černohorská.

Zdroj info.: ZDE
Zdroj pgoky : media.super.cz

Katherine Jackson: "Michael vás tolik miloval!"

22. července 2010 v 16:35 | Petushenka with Danny |  News

Katherine Jackson: "Michael vás tolik miloval!"

http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01431/Jackson_family_3_1431464c.jpg
Michaelova maminka nikdy nepřijímá novináře: "Pro Bravo jsem udělala výjimku, protože vím, že jste byli k Michaelovi vždycky fér! Spousta lidí si nebyla vědoma toho, jak báječný můj syn byl. Byl to nejmilejší člověk na světě! Měl toho tolik co nabídnout! Ale plno lidí ho chtělo zničit. Nevím proč, ale částečně se jim to podařilo... Michael mi chybí každý den a svým dětem samozřejmě taky!"

"Já jako máma jsem ho vždycky viděla jako malého kluka, s jeho typickým úsměvem. Byl úplně jiný, než jak ho popisovala média. Jeho srdce bylo plné lásky a vždy měl jenom dobré úmysly, což se bohužel mnohokrát v životě obrátilo proti němu. Milovala jsem všechny jeho písně a Michael miloval nade všechno na světě svoje fanoušky. To, že byl obdivovaný, nebral nikdy jako samozřejmost! Vážil si toho a láska jeho fanoušků mu dávala sílu jít dál ve chvílích, kdy mu nebylo nejlíp. Je krásné vidět, že Michaelovi fanoušci na něj nezapomněli. Moc vám všem za Michaela děkujeme!"

Zdroj info.: ZDE

Lindsay Lohan nastupuje do vězení!!

22. července 2010 v 16:27 | Petushenka with Danny |  News

Lindsay Lohan nastupuje do vězení!

http://scrapetv.com/News/News%20Pages/Entertainment/images-5/Lindsay-Lohan-3.jpg
I když se advokátka i matka Lindsay snažily sebevíc, výkon trestu jí neminul...

Nepomohl ani pláč v soudní síni, ani transparent její matky s nápisem "Free Lindsay". Hvězdička musela nekompromisně nastoupit ke svému 90 dennímu trestu za porušení podmínky, ve které byla za řízení v opilosti a držení drog. Za doprovodu celé rodiny, fanoušků a desítek fotografů "připlula" před věznici Lanwood v trendy outfitu, aby ho za pár minut vyměnila za ten méně trendy oranžový :)

Lindsay se sice tvářila statečně, ale ve skutečnosti má asi pěkně nahnáno. A je se (i díky své lesbické orientaci) čeho bát. Místní ostřílené vězenkyně už se totiž nechaly slyšet, že už se na ní moc "těší". Kromě drsných kolegyň ale herečku čekají ještě drsnější podmínky:

* budíček ve 4.30
* samotka o velikosti 3,5 x 4,5 m (ve stejném bloku, jako jsou cely vražedkyň!)
* vycházky jen na hodinu denně
* úklid odpadků a další "špinavé" práce
* na svojí kosmetiku může Lindsay také zapomenout


Pro Lindsay bude tohle určitě dost drsná škola a snad z ní vyvázne bez újmy...

Zdroj info.: ZDE

Nápad!

22. července 2010 v 10:41 | Petushenka with Danny |  *DIARY*

My Nápad!!

Čauky PEOPLE,
mám takový nápad...Moje SBíí Mary píše povídky, tak bych taky mohla začít psát...=))
Když jsem byla asi o 2 roky mladší tak jsem psala takový moderní "pohádky"..=DD
Pak jsem to četla sééstřičce a ona z toho nemohla...=DD
.
Tak co myslííte..Mám..?? =))

Hlasujte prosím v anketě..=)

PAC a PUSU vaše adminka PetuSHenkaa** =)) <3<3

Bílý tesák - Jack London

22. července 2010 v 10:36 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Bílý tesák - Jack London

http://www.antik-holy.cz/obrazky/7594/P1010020.JPG
Hlavním hrdinu této knihy je mladý šedý vlk. Jen on a jeho matka přežili kruté období hladu. který jako jediný ze všech sourozenců přežil období hladu. Jednoho dne při průzkumu okolí narazil na Indiány u ohně. Byl zvědavý, nikdy předtím se s ničím takovým nesetkal. Přiblížil se k Indiánům a ti hochtěli pohladit. Ale malý vlk je pokousal. Vlčice ho uslyšela, jak vyje a
spěchala ho ochránit. Indiáni v ní poznali zdivočelou fenu, která jednomu z nich pře rokem utekla. Vlčice - fena -
zůstala s Indiány a s ní i malý vlček. Jeho pánem se stal Šedý bobr a vlčka pojmenoval Bílý tesák.

Bílý tesák se seznamoval s životem v indiánském táboře a s ostatními psy. Díky různým šarvátkám s nimi se naučil dobře prát. Stále se chtěl vráti do divočiny, ale zůstával kvůli matce. Jednoho dne Šedý bobr daroval fenu svému příteli a Bílý tesák zůstal sám. Brzy se však spřátelil s rodinou Šedého bobra a chránil jeho děti.

Jednou v létě se Šedý vlk vypravil do Fort Yukonu prodat kožešiny. A vzal s sebou Bílého tesáka. Bílý tesák se tak poprvé setkal s bělochy a jejich psy. Bílý tesák se bavil tím, že na psy bělochů útočil a v boji je i zabíjel. Toho si všiml pan Smith a Bílého tesáka koupil na psí zápasy. Smith z Bílého tesáka vychovával ještě krutějšího a bojovnějšího vlka, který porážel všechny svoje soupeře.

Až jednou se utkal se silným psem Čerokim, který Bílého tesáka málem zabil. Zasáhl však pan
Scott ajeho psovod Matt a Bílého tesáka zachránil ze spárů silného buldoka. Bílý tesák si nového pána velmi zamiloval. Když pan Scott odjížděl domů do Kalifornie, Bílý tesák proskočil oknem a skočil na odjíždějící loď. Tak ho pan Scott musel vzít s sebou. A Bílý tesák našel nový domov.

Jednou v noci se do domu vloupal zloděj. Bílý tesák uslyšel divný hluk a vrhl se na zloděje. To probudilo celou rodinu, ale zloděj stihl Bílého tesáka několikrát postřelit. Bílý tesák však rodinu zachránil a ze zranění se uzdravil. Dokonce měl mláďata s kólií, která s rodinuo žila. Už necítil volání divočiny, už měl vlastní domov.

Zdroj recenze : ZDE

AAA - Break down live at Yokohama Arena!

22. července 2010 v 10:25 | Petushenka with Danny |  *MUSIC*

AAA - Break down živě z Yokohamské arény!!!!

Úžasná skupina a byl by hřích nedat sem live videjko songu Break down..!! =)) <3,3
Best, že..?

AAA - Break Down

22. července 2010 v 10:20 | Petushenka with Danny |  *MUSIC*

AAA - Break down

Úžasný song...Úžasnáá hudba...Úžasná choreografie...Úžasníí zpěváci.. SHRNUTÍ : BEST skupina AAA!!!

Pošta od Mary - James Patterson

21. července 2010 v 10:30 | Petushenka with Danny |  *RECENZE/INFO/ŽIVOTOPISY*

Pošta od Mary - James Patterson

http://www.arara.cz/i/imgs/502/150502.jpg
Sérii vražd odstartovala v Beverly Hills smrt známé producentky právě v době, kdy Alex Cross splnil své rodině dávný slib a odletěl na krátkou dovolenou. Byl odvolán, protože po první vraždě následovala vražda známé herečky a nato další. Po každém takovém masakru dostane jeden z novinářů místního deníku e-mail, v němž je způsob vraždy popsán do nejmenších podrobností a policie marně pátrá po osobě, která tyto dopisy pod jménem Mary Smithová odesílá. Klíčem k případu je pochopení smyslu brutálních vražd, jejichž oběti jsou většinou matky jednoho či více dětí, a to je právě kámen úrazu všech policejních teorií. Alex Cross, který v těchto dnech prožívá v soukromém životě obtížné období, musí odložit všechny osobní problémy stranou, dokud se mu nepodaří odhalit pachatele a zabránit dalším plánovaným vraždám.


Zdroj recenze : ZDE

Dominika Stará chce moderovat s Marešem!!

21. července 2010 v 10:26 | Petushenka with Danny |  News

Dominika Stará chce moderovat s Marešem!

http://img.blesk.cz/img/1/article/602358_superstar-finale-dominika-stara.jpg
Slovenská exsuperstáristka Dominika Stará (16) chce být moderátorkou po boku hvězdného Leoše Mareše (32). Nová soutěž Talentmánia, která poběží od podzimu na TV Nova, totiž hledá Marešovi vhodnou partnerku do moderátorské dvojice. "Proč bych to nemohla být zrovna já," nechala se slyšet mladá zpěvačka.

Casting na novou televizní moderátorku Talentmánia je totiž veřejný. Přilákal tak i známé tváře. Jsou mezi nimi Dominika Stará ze SuperStar nebo třeba Klára Kolomazníková ze skupiny Holki.
"Nejsem tu proto, že bych snad chtěla skončit se zpíváním, ale řekli mi, že si to můžu zkusit a tak jsem tady. Kamery mám velmi ráda, po dokončení gymnázia bych se studiu žurnalistiky chtěla věnovat a říkám si, že za zkoušku člověk nic nedá. Nedávám si velké šance, ale uvidím," řekla v upoutávce na svou osobu Stará.

Leoš Mareš na moderátorku stále čeká

K dalším profláknutějším tvářím, které se na casting přihlásily, patří i Petra Slaninová. Tu jste mohli vidět v soutěži Robin Hood, kde se snažila zaujmout porotu svým zpěvem a získat tak roli v muzikálu Robin Hood. Porota sice byla s jejím výkonem spokojená, s jejím vzhledem už tak ne. Na křehkou Marianu se tahle 90 kilová slečna nehodila. Její nadváha jí však v moderování nebrání.
"Jsem vtipná, sice mám pár kilo navíc, ale Oprah Winfreyová, Rosie O'Donnellová nebo Halina Pawlowská také, a jak jsou úspěšné. Tak proč ne zrovna já?" říká s úsměvem ve svém klipu Slaninová.
Talentmánia je československá castingová show na které se podílí TV Nova a Markíza. Stejný projekt také představila televize Prima a JOJ s názvem Česko Slovensko má talent. Ty narozdíl od Novy a Markízy mají už své moderátory a to herce Jakuba Prachaře a za slovenskou stranu Martina Pyco Rausche.

Zdroj info. a photky: ZDE

Dara Rolins je v šoku: Rodina mrtvého po ní chce deset milionů!!

21. července 2010 v 10:12 | Petushenka with Danny |  News

Dara Rolins je v šoku: Rodina mrtvého po ní chce deset milionů!

http://img.aktualne.centrum.cz/143/54/1435483-dara-rolins.jpg
Rodina zesnulého Jindřicha Rotrekla (63), který zahynul po srážce s autem Dary Rolins (37) si usmyslela, že celebritu pěkně oškube. Požaduje nehorázné odškodné!

O tom informuje dnešní deník Blesk. Nový právní zástupce poškozené rodiny totiž poslal právníkovi Dary Robertu Vladykovi e-mail, v němž požaduje odškodné pro veškeré příbuzenstvo, nejen pro vdovu a dvě dcery. Podle Blesku by výsledná částka dávala dohromady něco kolem deseti milionů korun!

"Sděluji Vám, že jsem převzal zastoupení rodiny Rotreklových, tedy pozůstalé vdovy paní Olgy Rotreklové, jejích dcer Lenky a Jany, jakož i dalších postižených příbuzných včetně vnučky Nicol, bratra Jiřího a dalších. Jejich nároky na náhradu škody teprve sestavujeme," píše se v e-mailu.
Jeho adresáta, právníka Vladyku, dopis pěkně rozčílil. "Zdá se mi to nehorázné. Krom toho, že má Dara Rolins odškodnit manželku Olgu a dvě dcery požaduje odškodnění i pro další a další členy rodiny. Tohle jsem v životě ještě nezažil," řekl Blesku překvapený právník.

Ozvala se i Dara, která se momentálně zotavuje na dovolené v Bulharsku."Jsem z toho moc špatná," sdělila zoufalá celebrita Blesku.

Vypadá to, že se rodina, která kromě okázalého truchlení také od prvního dne čile komunikuje s bulvárem, rozhodla na celebritě napakovat. Jsme proto zvědavi na policejní vyšetřování, které by mělo prokázat, kdo je skutečným viníkem nehody.

Zdroj info.: ZDE
----BIG BANG---


--- G-DRAGON ---http://media.tumblr.com/tumblr_llxzebrjJ21qj5nbc.gif

http://pics.livejournal.com/imheartsick/pic/0000q4r4